Wpis z mikrobloga

Komputer uruchamia się wielokrotnie bez skutku - próbuje się przebić ale coś mu nie idzie, nagle tak zaczęło się robić... Nic się nie wyświetla na monitorze nawet bios, rozruch i reset i tak na zmianę, wyczyściłem wszystko, podpiąłem ponownie i dalej to samo, co robić? #komputery #informatyka
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@krykoz padł z errorem z dwa razy wcześniej - niebieski ekran, poczekaj na uruchomienie się ponowne i jak wcześniej po paru próbach udawało mu się zaskoczyć tak teraz, za pierwszym razem jak odłączyłem dysk HDD to bez problemu uruchomił się system z SSD (nie mam na HDD systemu jak cos żadnego), jednak po jakimś czasie znowu padł z niebieskim ekranem i już nie trybi niezależnie od kombinacji z połączeniem dyskow
  • Odpowiedz
  • 0
@ray1902 jakbyś mógł, to zawołaj Mirku jak rozwiążesz problem bo mnie zaciekawił.

Od siebie to mogę zaproponować wyciągnięcie bateryjki od biosa na chwilę ale tylko w akcie desperacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ray1902: Miałem 1:1 taka sytuacje jak opisujesz kiedy skręcałem komputer okazało się, że piny sa pogięte na płycie głównej. Może zmieniając pastę coś uszkodziłeś.
  • Odpowiedz
@ray1902: To jest starszy PC? Bo ze starości mogła płyta się upalić i wywalić kondensatory. Jeśli nie masz pojęcia o zaawansowanej informatyce hardwarowej to lepiej oddaj do serwisu bo tutaj może być wiele rzeczy.
  • Odpowiedz