Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam bardzo, ale co tutaj się droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Moderacja i szanowna @a__s i @m__b dzieje? Chodzi o bana dla kolegi @Kroomka. Z tego co jest napisane w jego profilu to bana dostał za

za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, trollowanie, nieodpowiednie zachowanie


Tylko pytanie jest takie, w jaki sposób ta osoba trollowała lub nieodpowiednio się zachowywała? Jakie nieodpowiednie treści używała w przestrzeni publicznej wykopu? Ciężko się tego dowiedzieć bo @Kroomka nawet nie ma nic w panelu z wymoderowanymi treściami. Dostał perma i wszystkie jego posty zniknęły. PUF! Nie wiemy nawet jaki moderator zarządził ewakuację użytkownika z serwisu. Nie ma do czego się odwołać. (https://imgur.com/a/CPOOC3E )

Ale ale, kolega @Kroomka przedstawił nam swoją wersję wydarzeń. Otóż, ban poleciał, za zapisanie (https://imgur.com/a/Ud18CJw ) zdjęcia Upadłej Madonny z Wielkim Cycem, której to cyc był zasłaniany przez aktora, które to zdjęcie zostało przerobione przez jednego z użytkowników i wklejono w nim GŁOWY Michała Białka i a_s. Głowy osób, które swoje głowy mają w swoich avatarach. Reszta zdjęcia ma dokładnie to co miał oryginał, upadłą madonnę z wielkim cycem (zasłoniętym) i resztę scenerii i aktorów. A i zapomniałbym, napisał, że może przesłać zapisaną kopię na PW, co też zrobił. CZY TO ZNACZY, ŻE TREŚCI PW SĄ MODEROWANE? Jeśli tak, to jest jeszcze gorzej. Wrzuciłbym tutaj jako dowód, że to zdjęcie nie przedstawia, żadnych treści zakazanych, ale obawiam się, że i w moim przypadku skoczyłoby się tak samo i wszystkie moje treści by zniknęły, bez możliwości obrony. (tak jestem niewolnikiem bo się boję)

Ja rozumiem, gdyby to było zdjęcie tzw. "elfika w zbożu" na które autorka zdjęcia nie wyraziła zgody na publikację, ale wycinek przedstawiający głowę? To już nawet tego nie wolno?

Zdecydowanie proszę o interwencję i nakręcanie afery, bo poleciał Kroomka (który przesłał całej jednej osobie ten obrazek) jak i autor tego obrazka (podobno leciały nawet osoby które PYTAŁY o ten obrazek)?



#afera
#krecimymalysza
#aferamadonny
#aloalo
#upadlamadonnazwielkimcycem
#moderacjacontent
#wykop
Queltas - Ja przepraszam bardzo, ale co tutaj się droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Moderacja i szan...

źródło: comment_fk2OxhtJCvQLHnPLw8yVseogk6tiBI7F.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Zdjęć pedofilskich kilka godzin usunąć nie potrafią, a pochwal się, że przerobione zdjęcie moderatora masz zapisane na dysku to natychmiast Cię odstrzelą.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie proszę o interwencję i nakręcanie afery, bo poleciał Kroomka (który przesłał całej jednej osobie ten obrazek) jak i autor tego obrazka (podobno leciały nawet osoby które PYTAŁY o ten obrazek)?


@Queltas: to ja poprosze o ten obrazek, chetnie sie o tym przekonam a i ciekaw jestem obrazka, chetnie sie dowiem o co niby poszlo wg was.
  • Odpowiedz
ban poleciał, za zapisanie (https://imgur.com/a/Ud18CJw ) zdjęcia Upadłej Madonny z Wielkim Cycem, której to cyc był zasłaniany przez aktora, które to zdjęcie zostało przerobione przez jednego z użytkowników i wklejono w nim GŁOWY Michała Białka i as.

IMO wystarczający powód na perma :P :P :P Wypisz wymaluj profanowanie obiektów kultu religijnego- no gdzie z tymi ryjami do madonny :D

Jeszcze by pasowało rozdać cymbałom, co wklejają zdjęcia Koterskiego w znaleziskach
  • Odpowiedz