Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dla posiadających #mi9t : polecam na start od razu zmienić na gcama (np wersja xtreme) - zdjęcia wychodzą o wiele lepsze, zwłaszcza tryb nocny. no i polecam w opcjach dev zmienić sobie animacje na 0.5 x- to w sumie dla każdego#xiaomi
  • 10
  • Odpowiedz
Dla posiadających #mi9t : polecam na start od razu zmienić na gcama (np wersja xtreme) - zdjęcia wychodzą o wiele lepsze, zwłaszcza tryb nocny. no i polecam w opcjach dev zmienić sobie animacje na 0.5 x- to w sumie dla każdego#xiaomi


@stjimmy: Wrzuciłbyś gdzieś porównanie? Bo z tego co widziałem to gcam nocne foty robił słabiej od stockowej aplikacji ale może już poprawili gcama na mi 9t
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koniasz: generalnie gcam robi o wiele lepsze zdj w całkowitej ciemności. W takich normalnych miejskich światłach gcam lepiej robi zdj w normalnym trybie, nie nocnym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelczixd: działają 3 kamery ale nie jestem pewien jak z trybem portretowym ale chyba dziala. Cały czas zresztą wychodzą aktualizacje i zależy jaką wersję ściągniesz
  • Odpowiedz
@pawelczixd wersja 6.2030 słabo radzi sobie z innymi obiektywami oprócz głównego (np z nagrywaniem filmów czy nawet wejściem do menu są problemy, gdy ustawiony jest inny niż główny obiektyw)
Dodatkowo gcam nie obsługuje EIS, więc firmy gorszej wychodzą niż na stockowej
  • Odpowiedz