Wpis z mikrobloga

@anoysath:
Prawdziwe! Miałem 3 psy, no ale znaleźliśmy jednego porzuconego... Ojciec zdecydowanie "nie!" . Pies został...
Później jeszcze jeden szczeniaczek znaleziony... "Co to to nie!!! Tyle psów nie będziemy mieć!", Znaleźliśmy kobietę która straciła psa ze starosci,; przygarnęła szczeniaka ale oddała po kilku dniach bo nasikał jej na łóżku ...
I tak oto z jakim psem ojciec najbardziej się zżył? Z tym ostatnim!
Ojciec kochał psy; gdy kupował kaszankę to zawsze
  • Odpowiedz
@gladagugu: kurde, normalnie jakbym o swoim ojcu czytał, ogólnie odnośnie psów i kotów był na nie, ale na balkon przybłąkał się kot, ojciec na początku był na nie, bo zaraz zleci się gromada kotów i będzie problem.. co się stało? kot zamieszkał na balkonie, jest tylko jeden i kto jest najbardziej zżyty z tym kotem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@gladagugu my dzielimy to na pare części i pies ok.myalakam, że tylko kości z kurczaka nie może. Jak napiszesz mi coś wiarygodnego, to i zakaże tegoż bo jestem obrończynią dobrego karmienia i z kurczaka je tylko końcówki kości, kości idą do śmietnika
  • Odpowiedz
@gladagugu: kości drobiowe surowe są ok jeżeli pies jest na barfie. Co do szyjki, to racja, trzeba brać pod uwagę wielkość i zdolności psa. Generalnie polecam poczytać o barfie, bo to fajna sprawa. Pies jest mięsożercą i nie powinien jeść śmieci typu makaron, ryż itp. Zapychacze są dodawane do karm, żeby biznes się zgadzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz