Wpis z mikrobloga

Czy cleanerem do lakieru (Shiny Garage Pure Paint Cleaner) usunę waterspoty? Czy nie narobię hologramów albo innych szkód? Trochę się cykam...

Pacjent to Renaul Megane z 2003 roku.

#detailing
tomilipin - Czy cleanerem do lakieru (Shiny Garage Pure Paint Cleaner) usunę waterspo...
  • 11
  • Odpowiedz
Zależy jakie waterspoty,zdażaja się takie przypadki gdzie trzeba użyć dedykowanych środków do usuwania waterspotow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: specjalnie w pierwszym poście podałem nazwę specyfiku, którego chcę użyć - możesz sprawdzić co to jest. Cleaner (do lakieru) to nie odtłuszczacz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomilipin: sprawdziłem. Jest o przygotowaniu lakieru do położenia wosku, nie ma nic o usuwaniu zabrudzeń ¯\_(ツ)_/¯

Ale jak taki mądry jesteś to po co pytasz wykopków xD
  • Odpowiedz
@HarrisonBond: pomyliłem osoby - przepraszam. Miałeś rację, wszystko zeszło, obyło się bez nowych zarysowań.

@hpiotrekh: piszesz o usuwaniu zabrudzeń - nie do końca wiem o jakie zabrudzenia Ci chodzi. Mam preparat na smołę, robaki i na zanieczyszczenia metaliczne. Po porządnym umyciu i dekontaminacji na lakierze nie ma już zabrudzeń*. Teoretycznie można już odtłuścić IPĄ i kłaść wosk lub powłokę.

Cleanera używam na absolutnie czysty lakier, aby usunąć pozostałości
  • Odpowiedz