Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie #!$%@? społeczne przyzwolenie na nabijanie się z chudych, przy braku przyzwolenia na nabijanie się z grubych. Chudzielec here. Ciągle słyszę że jestem chudziutki, że na pewno tak mało jem, żebym coś zjadł bo mi będzie słabo, itd. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale rzadko, na przykład w pracy ktoś powie do grubej osoby, że jest strasznie gruba i może lepiej niech sobie odpuści ten obiad. Kolejny przykład z mojego życia. Pracuję w karetce. Pewnego razu przyjeżdżamy do starszej pani. Jej córka już od progu mówi, że ojojoj taka chudzinka to mojej mamusi na pewno nie da rady znieść do karetki. No #!$%@?. Mamusię znieslismy bez problemu i w sumie nigdy żadnego problemu z tym nie miałem. No wyobrażacie do ratownika, który przyjechał, krzyknąć "dzień dobry, straszny z pana grubas". Wielu ma kompleksy odnośnie bycia grubym i każdego to uraża. Za to regularnie widzę pikachu_fejs.jpg, kiedy odbiję piłeczkę po jakimś przytyku. O, na przykład miałem w szpitalu pacjenta, chudego, wyniszczonego przez raka. Lekarka, lekko przy kości, powiedziała, że chudy robi chudemu ekg. Odpowiedziałem, że przyniosę jej ekg, żeby sama zrobiła, kiedy przywiozą kogoś grubego. No obraza majestatu nastąpiła. Wytlumaczcie mi, skąd takie głupie myślenie
#kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 66
  • Odpowiedz
@ripleyx: serio? praktycznie każdemu facetowi jakiego znam podobają się dziewczyny poniżej 170 niż powyżej, (w tym koło 150 też) dlatego myślę że jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ripleyx: bo kobiet mniejszych nie ma aż tak dużo ? a poza tym jak to mówią serce nie sługa ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale spoko może to taki przypadek że w moim otoczeniu tak jest
  • Odpowiedz
@acenokumarol ze mnie też chudzielec i codziennie słyszę, że jestem chudy i pewnie nic nie jem. A prawda jest taka, że lubię się porządnie najeść :d całe szczęście nauczyłem się mieć #!$%@? na te komentarze i też lubię pośmiać się z grubasów :D
  • Odpowiedz
@acenokumarol: też tego nie cierpię! Zawsze są głupie komentarze, że pewnie nic nie jem albo mam anoreksję. Zauważyłam też, że często to kobiety kobietom robią takie docinki. A ja po prostu lubię chodzić na siłownię/fitness i zdrowo, dużo jeść. Co do aktywności fizycznej również są takie same docinki - że tak dużo ćwiczyć to nie można, że szkoda na to czasu itd. Ja po prostu już nie odpowiadam, szkoda moich nerwów
  • Odpowiedz
  • 0
@acenokumarol masz racje, też jestem szczupły i często są jakieś takie żartobliwe, bo żartobliwe docinki, ale ileż można.. śmieje się z nimi, bo nie chce wyjść na obrażonego, ale #!$%@? mnie to czasami xd
  • Odpowiedz