Wpis z mikrobloga

Kura jak ja ulwielbiam usługi „wniesienie z montażem”
Wysyłają tych kierowców na pobożne życzenie ze może akurat ktoś będzie w domu.

KOLEJNE MEBLE znów ten sam problem.
Wysyłają gościa z pewnie 200kg stołem z litego dębu ciężarówka bez platformy.
Gość patrzy na mnie „to pani jest sama?!” No #!$%@? dzień dobry

Koniec końców stół stoi na klatce bo się #!$%@? w drzwiach nie zmieścił a gość pojechał po posiłki.
Tak jak #remontujzwykopem to polecam cierpliwośc...
  • 40
  • Odpowiedz
@HaloHet: też tak miałem niedawno jak urządzałem. Za każdym #!$%@? razem musiałem targać te meble. #!$%@? że zapłaciłem 50zł dodatkowo za wniesienie. Np. paczka z szafą ważyła jakieś 80kg, a chłop co przywoził był sam...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@HaloHet: @ChamskoCytuje: ostatnio kupiłem mebel w Agacie. Zapłaciłem za przywóz a w cenie wniesienie. Przyjechało dwóch gości napakowanych jak Marcinek z Pitbulla i wszystko poszło gładko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaloHet: troche ze mnie ##!$%@? bo mam zamiar kupic matce TV i zamowic usluge z wniesieniem (i zabraniem starego telewizora) i pewno przysla jednego chlopka :)
wniesienie nowego problemem nie bedzie ale stary wazy ponad 50kg i jest bardzo nieporeczny :)
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: @kupczyk: @ChamskoCytuje: @gorzki99: @Mortas: to w ogóle jakiś skandal.
Zawsze zamwialm z wniesieniem i z tej samej firmy zamawiałam tez dębowe meble i 3 chłopów przyjechało
A teraz do mnie z tekstami „ja nie z panią podpisywałam tą umowę!” ZE MNĄ SUKO STAŁAM ZARAZ ZA NAZECZONYM
ZOSTAWILI MI TEN STÓŁ #!$%@? NA KLATCE I DZWONIĄ ZE MAM SOBIE ZNALEŹĆ KOGOŚ BO KOEROWCA MOŻE POMOC JAK COŚ.
  • Odpowiedz
@HaloHet problemem jest tylko brak rak do pracy, czy to, ze stol jest za duzy? Z kim podpisalas umowe na transport i wniesienie?

Pracowalem w sklepie meblowym i dorabialem sobie wnoszac meble po godzinach. W tamtym wypadku bylo tak, ze po zakupie mebli, byly one do odbioru w sklepie, a jak je sobie klient zabierze, to juz jego sprawa. Na zyczenie dawalismy numer do jednego z dwoch znajomych kierowcow i to z
  • Odpowiedz
  • 89
@HaloHet to mi 10 lat temu przywieźli sprzętu z 5000zł, gdzie zostało 4000 do dopłacenia. Wszystko wnieśli, była tylko żona, podziękowali i pojechali. Ona dzwoni i mi mówi że wszystko już jest, ja pytam czy goście czekają, a ona że pojechali. To dzwonię i pytam czy o czymś nie zapomnieli, gość że nie, że tylko miał lodówkę, pralkę i tv, to ja mu mówię żeby się wrócił bo na pewno coś zapomniał.
  • Odpowiedz
@HaloHet: jak cie stać na stół za 4 tysiace to sobie następnym razem wynajmij ekipę do transportu i wniesienia a nie teraz żal sie na wypoku że ci typ za 50 zlotych nie wfrunął do mieszkania ze stolem na plecach
  • Odpowiedz