Wpis z mikrobloga

4 górne statusy mam te same dni a nawet godziny i sekundy jak u Ciebie lol.. coś jest nie tak


@black_fort: Bo trackingi nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Tylko pewnie raz na jakiś czas komputer wysyła aktualizacje.
  • Odpowiedz
@Koniasz: tak nie są ale policz sobie ile minęło od 14 w bud a ludzie co trackingi nawet mają od 17 wzwyz w bud mają już w eu lub na chacie bo normalnie im idzie więc tutaj ewidentnie coś jakby kontener wsiąkł olali albo leży i paczą się na niego jak na jakiś posąg wart miliony
  • Odpowiedz
@Rumuncajz: ja dam im czas do następnego piątku ew nastepnego poniedzialku na ruszenie jak nie to robię PayPal dymy bo wszystko wszystkim ale skoro są paczki wysyłane później tym samym tak samo i dochodzą lub są już prawie u ludzi bo dostali smsy itp to ewidentnie coś nie tak z tą Partia kontenerem #!$%@? wie czym
  • Odpowiedz
@Rumuncajz: dostaniesz odpowiedź w stylu czy możesz poczekać kolejne kilka dni ? Albo od 7-10 jeżeli nie będzie skontaktuj się z nami i znowu ci odpiszemy tak samo xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rumuncajz: ja czekam też do jutra i tyle.. #!$%@? mnie już bierze... Tyle rzeczy zamawiałem z aliexpress i nigdy nie było problemu zamówiłem raz z Gearbest i od 14 stoi status... Najbardziej mnie denerwuję to bo wiem że coś jest nie tak skoro wszyscy co zamawiali później mają paczki a ja ty i wiele innych osób dalej nie ma. #priorityline #gearbest problem jest jakiś globalny i dotyczy naprawdę wielu zamówień
  • Odpowiedz
@black_fort: Z ali zwykla paczka chinska poczta idzie 2tyg MAX, ostatnio dostalem po 9 dniach sluchaweczki. Z hejtowanym #bangood tez nigdy nie mialem problemu. To moje drugie i ostatnie zamowienie z #gearbest. No i najgorsze, ze o ile przyjdzie to pewnie juz mnie nie bedzie w domu bo nie mam zamiaru rezygnowac z wakacji.
  • Odpowiedz