Wpis z mikrobloga

@Mandarlin: Pamiętam że była masa błędów, jak były te kamienne tabliczki do magii na pasku szybkiego dostępu, i się szybko wcisnęło backspace, to tabliczka nie znikała i można było używać bez ograniczeń, dobiłem magie do 250 i mogłem od razu przyzwać demona.
Natomiast na północy planszy nie mogłem ukończyć ważnego zadania bo jak się pokonało pewną ilość orków to reszta uciekała w tym przywódca ,który miał ważny item.
  • Odpowiedz
@Mandarlin:
Gothic 3 jest fajny, ale przez powtarzalne questy szybko się nudzi. Już w połowie Myrtany ta powtarzalność męczy, fabuła nie wciąga, postacie są płaskie, nie mają tego czegoś, by jakąkolwiek z nich zapamiętać. Grę ratuje eksploracja świata i muzyka. Do momentu opuszczenia Myrtany - pustynia, jak to pustynia męczy pustką, natomiast Nordmar to jakiś chory labirynt. No i system walki. No i to co zrobili z Cieniostworami.

Ale muzyka
  • Odpowiedz
Tak jak 1 i 2 przeszedłem kilka razy, tak 3 nie ukończyłem ani razu. Odbija mnie w sumie za duży świat a dokładniej jak muszę opuścić Myrtane, bo nordmar jakoś do mnie nie przemawia a varant to już dla mnie totalna katastrofa. Zadania też w sumie wydają się powtarzalne i do tego ten system walki, zwłaszcza jak trzeba walczyć z wilkami. Może kiedyś przejdę, mam na to całe życie ;)
  • Odpowiedz