Wpis z mikrobloga

@dracul: Zastanawia mnie po co ludzie robią takie ni to memy ni to smętne, obrazkowe narzekania. No wyobraź sobie, żyją sobie na świecie takie stereotypowe alternatywki co mają pstro w głowie, każdy wie jak wyglądają i jak się zachowują, każdy wie o kogo chodzi, a Wykopki i tak robią starter packi jakby nikt nie wiedział. Czasami myślę sobie, że robią to by się grupowo dowartościowywać, ale co ja tam wiem. (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MK-Ultra: starter packi to typowe stereotypy i chyba każda grupa była wyśmiewana przez nie. Obecnie alternatywkom się najbardziej obrywa i wcale się nie dziwię, wszystkie wyglądają jak kopię, gdzie tu alternatywa jak nadal klon xD zero jakiejkolwiek inwencji twórczej w kreowaniu swojego stylu co bardzo mnie denerwuje bo podpina się je pod osoby które reprezentują swój styl życia poprzez kreację a nie dla fejmu na tumblrze czy Instagramie a o głupocie
  • Odpowiedz
@dracul: Właśnie nie rozumiem tego wykopowego linczu skierowane głównie na alternatywki, głównie na kobiety, bo stereotypowe zachowania charakterystyczne dla danych grup (dla danych płci!) są wszędzie widoczne, ja po prostu irytujących mnie ludzi omijam, słabych instagramerek nie odwiedzam, a nie - tworzę memy, w których wywlekając oczywiste cechy niby obśmiewam grupy społeczne, które niby kompletnie mnie nie interesują. Jeszcze żeby w to wpleciona była jakaś fabuła, ale takie starter packi to
  • Odpowiedz