Wpis z mikrobloga

Zestaw Mountain Dew  i konsola ?:)
Dlaczego Ja? 
Mam na to cały alfabet argumentów 
od A do ….Zet :**

A- Atrakcyjny konkurs dlatego biorę udział- a branie udziału od razu sugeruje że chcę ten zestaw

B- Boli mnie to,że ceny konsoli są tak drogie. A dostanie jej ukoiło by mój ból. Boli mnie też to że zapas Mountain Dew  szybko się kończy więc otrzymanie 16 puszek byłoby cudowne!

C- Codziennie pije Mountain Dew  ! Dlatego że mi pomaga. Pobudza mnie bo ma w sobie kofeinę! Dlatego jestem waszym fanem.. A ja nagradzać to chyba fana?

D- Dostanie tego zestawu sprawiło by ,że czułbym się Doceniany, a przy tym mogłabym spełnić swoje marzenie..O pokonaniu mojej żony w grze na konsoli;p

E- Energia - Mountain Dew  emanuje energią! Ta kolorystyka i wszystko!! Chcę poczuć te energię!

F- Fantastyczne połączenie! Czarna konsola razem z pięknymi motywami Mountain Dew  . Posiadanie takie zestawu było by fantastyczne!

G- Gotowość to jest to co mam. Jestem gotowy przyjąć ten prezent!

H- Halny wiatr,ulewa, burza nic nie przeszkodzi żeby wypić Mountain Dew  !

I- I nie mogę dodać że ja po prostu kocham Mountain Dew  , a moja żona to akceptuje :D

J- Jakość tej konsoli i jakość Mountain Dew  ! To ich łączy! A ja chcę mieć taki idealny zestaw u siebie!

K- Kraść tego zestawu nie będę bo jestem człowiekiem uczciwym dlatego jedyna szansa to go wygrać ;p

L – Lubię być sobą. A lubienie tego pozwala mi być odważnym! Jestem odważyi walczę o ten zestaw!

M- Moi przyjaciele umrą z zazdrości. Ale jako przyjaciel czasami pozwolę im grać. Więc nie jako jeden zestaw sprawi że skorzysta z niego wiele osób.

N- Natalia- tak ma na imię moja żona która też marzy o takim zestawie!

O- Ostatnio mieliśmy rocznice ślubu- więc wasza nagroda byłaby dla Nas idealnym prezentem.

P- Proszę ładnie – czy to nie może być powód żeby dostać ten zestaw?

R- Radość- chcę ją poczuć. Tak mało jest dziś powodów do radości. A wygrywając będę najbardziej radosną osobą na świecie!

S- Sukces! Chcę go osiągać- dzięki waszej konsoli mi się to uda!

T- Teraz albo nigdy....Dlatego spróbowałem wziąć udział w konkursie.

U- Uwierzyłam w Was! Uwierzyłem w siebie! Uwierzyłem wMountain Dew  !

W- Wygram...Nie wygram...Wygram...Nie wygram...Rwie kwiatki jak szalony

Z- Zostawiłem kwiatki i czekam na Zakończenie Konkursu :) #konkursmd
  • 1