Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś sztuczki, żeby iqos (2.4+) zaczął się normalnie ładować? Czasami załaduje za pierwszym razem, czasami ładuje 3-4 razy (po załadowaniu mruga czerwona lampka). Reset już robiłem, ale nie pomaga. Miał ktoś już taki problem? Łapie się to na jakąś gwarancję czy coś?
#iqos
  • 7
@bubak: jeśli dalej masz gwarancję to zgłoś to, przywiozą Ci pod dom nowego sticka. Ostatnio w ogóle przestał mi się ładować stick (mam dwa iqosy i sprawdziłem, z którą częścią mam problem), więc zgłosiłem usterkę na infolini, a po 15-20 minutach podjechał kierowca, zabrał uszkodzony komponent, dał nowy i sikalafą. Dodam, że miesiąc wcześniej reklamowałem tego samego iqosa z powodu ułamanej grzałki i rozluzowanego zamknięcia w power banku, wiec nie miałem
@bubak: tak. Zadzwoń na infolinię, opisz problem, powiedz że reset robiłeś. Najpierw wymień podgrzewacz ( za darmo), jak nie pomoże to za 2 dni wymień ładowarkę.
JA CO 2 MIESIĄCE wymieniam podgrzewacz. Mówię że nie ciągnie, słabo grzeje. Po max 2h m nowy sprzęt
@bubak: tak jak Ci wyżej napisali, jak coś się dzieje dzwoń na infolinie i załatwiają prawie od ręki, za pierwszym razem byłem w szoku, w niecałą godzinę od zgłoszenia mogłem już sobie spowrotem pykać iqosa
@mungis: Dzięki za hint! Ja na razie zamieniłem sticki z powerbankami i do dziś działa... niemniej w przyszłym tygodniu będę wymieniał, bo się gwrancja kończy za niedługo xd
Od momentu zgłoszenia reklamacji na czacie do wymiany power bańka minęło... 16 minut. W takim czasie zrealizowali zgłoszenie. Zgłosiłem, po chwili SMS że koleś już jedzie i po chwili stał pod blokiem :)