Wpis z mikrobloga

@kolski te kluby co to niewiasty tańczą niekompletne ubrane podobno mają taką opcję.
Ile razy przechodzę przez rzeszowski rynek to mnie zaprasza tam jakaś miła młoda dama lub kawaler.
Już nie pamiętam, ale chyba coś o 49 zł mówią, że tyle płacę i mam open bar u nich.
@rraaddeekk: nie daj się nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz pić za 49zł do oporu jak w między czasie będziesz brał prywatne tańce albo stawiał drinki dziewczynom. W innym przypadku ochroniarz cię wyprosi po dwóch pierwszych piwach, a raczej sam wyjdziesz bo nie wytrzymasz #!$%@? tych pięknych ukrainek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@ledoux jestem asertywny.
Bylem w jednym takim klubie tak dla beki z kolegą gdy już rozpracowalismy 0,7 w innym lokalu.

Kupiliśmy tam sobie po 1 szocie (10 zł/szt.) i faktycznie te dziewczyny były strasznie upierdliwe.
Zebrały o drinka a my twardo że wydaliśmy ostatnie 20 zł.
Ochrona smutno na nas patrzyła tylko.
Jednak na tej rurze to ani talentu ani figury do podziwiania nie miały te panienki, więc po 30 minutach wyszliśmy.
@ledoux ale polecam iść do takiego klubu.
Wtedy doceni się żonę ;-)
Ja stwierdziłem, że wcale nie jest tak upierdliwa.
Te tancerki były duzo bardziej wkurzające, gdy tak nalegały na postawienie im drinka.
@ledoux do dupy miał kolegów.
Zawsze się do taksówki pijanych odprowadza, a bardzo narabanych to pod same drzwi do domu (szczególnie zimą, aby nie zamarzł gdzieś na schodach własnego domu).
Nie ma opcji aby pijanego ekipa zostawila samego.