Wpis z mikrobloga

Jara mnie powrót oryginalnego smaku mountain dew, ponieważ jako jedyny przeczytałem regulamin konkursu, w przeciwieństwie np. do ziomeczków, którzy wrzucają fotki z logiem MD albo znaki towarowe, logotypy lub nazwy towarów innych niż 7 UP wbrew regulaminowi xD

Trochę też beka, że organizator poza nagrodę podstawową wyda nagrodę pieniężną w wysokości równej 11,11% wartości nagrody podstawowej. Kwota nagrody pieniężnej nie zostanie zwycięzcom wydana, lecz wpłacona przez Fundatora do urzędu skarbowego na poczet zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, należnego na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, mimo że wartość nagród podstawowych poza pierwszą jest równa 10,96 PLN czyli grubo poniżej 1000 złotych xD

A tak w ogóle, to jara mnie też, bo kiedyś to było i się piło jak szalony, bo lepsze niż 7upik i dobre, takie nie za słodkie.

#konkursmd
źródło: comment_ATYNPSpk8SjEYN5XAAs6FOz5Xjvl56xo.jpg
  • 3
@padobar: po pierwsze primo, to wolałem poprzedni smak, a po drugie primo to często jest tak, że organizator bierze na siebie podatek, żeby nie robić nomen-omen niesmaku wygranemu.
@olelek colego, ale tu jest jedna nagroda o wartości 2000 PLN od której faktycznie jest podatek, ale pozostałe nagrody po dyszce już żadnego podatku nie wymagają