Wpis z mikrobloga

Niestety, nie oglądałem wczorajszego meczu. Czy ktoś mógłby podsumować dla mnie grę kilku zawodników? Chodzi o Jean Carlosa, Olka Bukse i Wojtkowsko oraz jak działał środek pola i kto był na szpicy?
Jeśli ktoś ma link do meczu, tak żeby go sobie obejrzeć będę wdzięczny.
Dziękuję!
#wislakrakow
  • 7
  • Odpowiedz
Wojtkowski - jak dla mnie dojrzewa. To już nie jest ten dzieciak, który tylko lansował się w social media. Miał ładny strzał w poprzeczkę z 25-30 m i właściwie tyle, ale pozytywnie patrzę na niego na przyszłość. Dostał 5/10 od weszlo.com. Trzeba oczekiwać od niego dużo więcej. Jean Carlos też 5/10. Nie ma z kim grać, nie ufają mu jeszcze, a ma ogromny moim zdaniem potencjał jak na naszą ligę, widać, że
  • Odpowiedz
@uzamkniete: imo Wojtkowski #!$%@?, główny hamulcowy gry Wisły, 90 procent podań do tylu albo na bok, a przy grze do przodu zwlekał jakby musiał poprosić mamę o pozwolenie. Drugi raz z rzędu najlepszy na boisku u nas Boguski, potem fajne wyglądała jego współpraca z Niepsujem. Dużo dał powrót Bashy do środka, ale ten znowu był mocno średni. Czekam na Vukana i nowego ziomeczka z Villarealu.
  • Odpowiedz
@uzamkniete: Drzazga, tez słabiutko. Imo Stolar głupio upiera sie na 433, trzech środkowych pomocników ustawionych w linii to jest sabotaż, nie ma z kim grać z przodu. Trzymanie sie 4231 myśle byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem, bo raził strasznie brak SPO, przez co kreowanie akcji było wręcz żenujące momentami.
  • Odpowiedz
  • 2
@naavalu Moje zdanie: pierwsza połowa to była męka dla widza. Stokowiec standardowo chciał zaszachować nas swoją ulubioną taktyka czyli bronimy cała drużyna i wychodzimy z kontrami. Myślę, że Stolar z premedytacją nas przeciwko temu ubezpieczył i atakowaliśmy w tej części gry małą ilością piłkarzy, cały czas zabezpieczając tyły. To zabiło mecz. Nie zdziwię się też, jeśli nasza ocena Wojo jest zachwiana, gdyż moim zdaniem otrzymał on instrukcje od trenera by nie
  • Odpowiedz