Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: Zdarzyło mi się raz, że do mojego współlokatora przyszło 2 ziomków. Współlokatora nie było, oni się zdziwili bo myśleli, że ma być. Okazało się, że pomyliła im się 16:00 z 18:00 (bo ziomek mówił 6ta).
Jako że kojarzyliśmy się z jakiejś domówki, to nie odmówiłem gdy spytał czy mogą poczekać u mnie w pokoju.
Byłem w trakcie jakiegoś tam kodzenia i powiedziałem, że tak za pół godziny się dołączę do nich tylko dopiszę tyle, by było z czego zrobić commit. (* użyłem innych słów)
Siedzę i on do mnie mówi i aż mnie głowa boli.

I co Ty się tego tak uczysz w wolnym czasie i tak sobie siedzisz i to czytasz i rozumiesz co tam jest? Czemu nie masz jeszcze pracy takiej? WIESZ ILE
  • Odpowiedz
dajcie ludziom spokój, nikomu nie robią krzywdy a wystawianie na pośmiewisko bo są jacy są nie swiadczy zbyt dobrze.


@cheeky_90: Żyjemy w ustroju demokratycznym, ci ludzie mają wpływ na życie każdego z nas a więc jeżeli biorą udział w wyborach lub korzystają ze świadczeń socjalnych, TAK robią innym krzywdę (m.in mnie)
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: o ja #!$%@?, właśnie weszłam mu na profil, oczywiście bierze udział w durnych ankietach i taka perełka się wyprodukowała :
Jeśli chodzi o psy i koty, to wolę...
...nie mieć zawiasuw

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
dajcie ludziom spokój, nikomu nie robią krzywdy a wystawianie na pośmiewisko bo są jacy są nie swiadczy zbyt dobrze.


@cheeky_90: no w sumie...racja. Jak popatrzyłem na dziewczynę to mi się jej szkoda jakoś zrobiło.
  • Odpowiedz