Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie moge z tych sory ale dzbanow na facebooku XD ten jeden punkt dla rk to jest jak wygrana mistrzostwa przez innego kierowce niz hamilton ja #!$%@?

fajnie ze robson zapunktowal ale jprdl xD

#f1
  • 14
@img99x: ja to rozumiem, ze super i w ogole. Tez sie ciesze, ale niektorzy odplyneli naprawde i po prostu mnie to troche bawi. Ale widze ze juz zostalem sprowadzony do poziomu gowna, bo napisalem cos innego niz spuszczanie sie nad punkcikiem williamsa. Z fartem
@lalkarz: trochę zle to interpretujesz. Bo to wszystko ma głębszy sens. Chociażby biorąc pod uwagę fakt, ze GR jest faworyzowany w RWR. Widząc aktualna tabele kierowców jest to w pewnym sensie sukces. Jeżeli nie siedzisz w F1 i nie śledzisz postępów to niestety ale tak będziesz odbierany bo nie czujesz tego klimatu. Nie musisz być na sile alternatywny i na tagu F1 nie wypowiadaj się ze Cię to #!$%@?. Skoro Cię
@img99x: WTF to ty totalnie źle zintepretowaleś co chciałem przekazać. Bo akurat mnie to #!$%@? i obchodzi. Poza tym bardzo dobrze się tu bawię na tagu i kumam ekscytacje i wszystkie śmieszki. Ale na fb to wygląda całkiem inaczej moim zdaniem i podchodzi pod ostro bekę DLA MNIE. Nie musiałeś mnie atakować w ten sposób. Elo.

@lalkarz: mistrzu, nie będę się licytował ile kto siedzi w temacie. Podejrzewam, ze wyliczyłeś to na podstawie aktywności na tagu. Błąd ;) Ale nie ważne. Niestety Twoja wypowiedz miała tu jednoznaczny wydźwięk wiec myśle ze to Ty zle sformułowałeś swoją wypowiedz niż ja ją zinterpretowałem. Myśle ze tag F1 to ostatnie miejsce gdzie będę się przepychał z Tobą- osoba której nigdy nie poznałem wiec uznam Twoja racje i niech F1 nas