Wpis z mikrobloga

#warframe

w sumie pofarmiłbym czasem we czwórke, a nie z randomami co z hydrona po 5 falach wychodzą

jakieś namiary na clan wykopków? @Savire510 oferował mi wstęp do clanu duchów, ale wolę wspólne farmienie aniżeli bepeki które raczej już mam
  • 5
  • Odpowiedz
@guest: Nie ma żadnego większego klanu z samych wykopków. Przynajmniej z tego co widzę po tym tagu. Jakieś 2 miechy temu chciałem coś takiego zrobić, ale kiepsko to szło, nic się nie kleiło, mało ludzi było, nie grali i powychodzili albo powywalałem. Główny problem jest taki, że większość ludzi już ma klan, albo swój do którego się przywiązali, albo jakiś tam inny z ludźmi z którymi już grają od dawna. Teoretycznie można robić jakiś patologiczny alliance złożony z wielu klanów, ale to by miało więcej sensu gdybyśmy mieli do czynienia wyłącznie z klanami duchami, jak mój. Że przykładowo jest 10 ludzi, każdy tam sobie grzebie we własnym klanie ducha i łączymy te 10 klanów w gigantyczny wykopowy alliance.

Nie wiem czy jest na tagu osoba, której się chce, albo która ma w ogóle czas, żeby próbować ogarniać jakiś "porządną" wersję wykopowego klanu. Że jest discord, jakieś ekipy robiące eidelony, mentorzy pomagający noobkom i podobne wypasy.

Ta moja próba wtedy to było takie średnie przedsięwzięcie, tak szczerze. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Savire510: wiesz, nie mam zamiaru siedzieć codziennie po 8h i grindować z tryhardami, tylko wejść wieczorkiem na sortie, ew jakieś szybkie farmienie, a w weekend pofarmić coś porządnie i tyle XD
  • Odpowiedz