Wpis z mikrobloga

Głośno ostatnio o cwaniakach z olx więc mam pytanie o inny wkurzający zwyczaj, podawanie złej lokalizacji!
Czegokolwiek bym nie szukał zawsze trafię na tumana który nie potrafi posługiwać się opcją "lokalizacja", szczególnie wkurzające jest przy wyszukiwaniu nieruchomości, kogo kto szuka np działki w Łodzi obchodzi działka na wsi w innej części Polski?! Też was tak to irytuje?

#olx #nieolx #januszebiznesu
Sepzpietryny - Głośno ostatnio o cwaniakach z olx więc mam pytanie o inny wkurzający ...

źródło: comment_QzeGT4tHP6HYc5NLvuEU9ZaBNAtE1pEa.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: no tak ale nie każdy pewnie to ogarnia, sam ostatnio tak się naciąłem jak chciałem kupić rower w JG a ktoś dodał ogłoszenie grzecznościowe za kolegę z miejscowości odległej o kilkanaście km
  • Odpowiedz
@darek-jg: Są tacy ale większość to idioci którzy robią to dla większej publiki, szkoda że nie załapali ze większość nie jest zainteresowana ich lokalizacją więc tylko marnują czyjś czas
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: jak szukasz w łodzi a wyskakuje krakow to przynajmniej wiesz na czym stoisz i omijasz ogloszenie, jak szukasz w okreslonym miejscu (np limanowa), po zadzwonieniu okazuje sie ze to wioska 30km od limanowej - dajcie spokoj
  • Odpowiedz