Wpis z mikrobloga

Mam problem z #xiaomi
#xkom dał mi odpowiedź wczoraj że mój redmi note 5 = uszkodzenie mechaniczne więc mam #!$%@?ć.
Co się stało? Przycisk ściszania przestał reagować (nie klika = nie ścisza) pomimo że prawie go nie używałem - bo RN5 ma problem z głośnościom więc naparzałem ostro w przycisk nagłaśniania...

Mam teraz ból dupy...bo mogłem go kupić za nie wiele ponad 500zł i naprawić za 30z-50zł w micenter
a dałem ok 1000zł w X-KOM dla gwarancji
#xkom ty #!$%@?

Chcę sobie kupić nowe #xiami, ale najtaniej jak się da bo wiadomo że gwarancja w polsce to siusiak.
Średnio budżetowiec jakiś, ale troche wypadłem z obiegu z xiaomi, bo przestałem się interesować.

Bateria jak zawsze 4k mahów (nawyk od Redmi 3)
Ekran 5.5 w górę
dżak 3.5"
w końcu działająca agregacja pasm do luja.
żadnego wielkiego nodża (może być łezka, albo mały nodż)
W sumie tyle, ogólnie mam małe wymagania
Ale powiem że mogę być otwarty na inne chinskie typu #oppo #meizu
miło by było by nie miał keranu 3.5, bo zakładanie szkła hartowanego na Redmi Note 5 to masakra jakaś :D ekran 2.5D a jakie problemy robi.
  • 9
@KaluHeHe ogólnie siaomi ma #!$%@? serwis i nie polecam. Decydując się na Oppo z Polskiej dystrybucji masz d2d i zapis w gwarancji że jak w dwa tygodnie Ci nie naprawią to masz nowy telefon, ten sam albo nowszy model, na pewno nie gorszy.
Zobacz sobie Oppo Reno Z, ciekawy zawodnik myślę :)
A co do serwisu i ogólnie telkomu wiem co nieco bo pracuje w branży :D
Jak masz jakieś pytania konkretne
Oppo Reno Z,


@Bergi: spoko, jakiś zapis gwarancyjny?

żeby nie było że #!$%@? na nowo ok 2k na tel.. a pote 6 miesiącach popsuje się przycisk ściszania i okaże się że wbijałem gwożdzie tym przyciskiem - uszk. mech.
Pewne to?
Gdzie kupić Oppo najlepiej z PL distro?
@KaluHeHe tak, masz to zapisane w gwarancji :) gdzie mieszkasz? Wszędzie cena ta sama, Rtv euro agd, MM, x-kom ale pewnie już nie kupisz tam xD
I idealnie cenowo się wpasuje masz za 1499 i to jest nowiutki model co nawet miesiąc nie jest na półkach :D
@KaluHeHe ogólnie rynek szkieł to głównie internet, teraz wszędzie clearplexy robią (te folie żelowe) w rtv czy mm na miejscu Ci zrobią z gwarą na rok, że jak jakiś bąbel czy coś to wymieniają od razu.
A co do mediateka, to ta nowa seria helio jest na prawdę mocna, powoli na rynku mobilnym robi się to co ma intel z Ryzenami od Amd