Wpis z mikrobloga

@Hazardio: santander jest przejrzysta i wygodna. Jeżeli chodzi o bonus, to bardzo łatwo można zgarnąć 150 zł na zakupy do Biedry + 80 zł za wpisanie kodu polecającego. Możesz, choć nie musisz, przystąpić też do kolejnej promocji - 150 zł za przelewy wynagrodzenia.

Dużym plusem tego banku są darmowe błyskawiczne przelewy.

Jakbyś był zainteresowany, to podeślę na priv kod polecający i link do promocji.
  • Odpowiedz
@Hazardio: tutaj definicja z regulaminu, jak bank rozumie przelewy wynagrodzenia: "Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto
  • Odpowiedz
@Hazardio: w millenium appka po aktualizacji tragiczna, ale konto warto wziąć dla kasy i zaraz zamknąć.
IMO ok appka jest u santandera a teraz na dniach będę korzystał z Alior;a bo jako jedyny ma autoryzację operacji nie pinem a biometrią - nic mnie tak nie #!$%@? jak to, że każdą operację w apce mobilnej muszę akceptować pinem.
Alior to potrafi więc dam mu szansę a, że przy tym zgarnę 200zł
  • Odpowiedz
@Hazardio: wyżej polecają Santander i w sumie mogę się za tym wstawić pod warunkiem że nie przeszkadza ci okrojona historia operacji w aplikacji mobilnej (nie wyświetlają się w niej blokady, transakcje pokazywane są datą rozliczenia a nie wykonania). Od siebie szczerze polecę ING który doskonale rozegrał przeniesienie bardzo dobrze wykonanego serwisu transakcyjnego do aplikacji mobilnej, a także mBank. Choć przyznam szczerze, jeżeli szukasz aplikacji, która jest najbardziej funkcjonalna to chyba
  • Odpowiedz
@Hazardio: Szanowny Panie, serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą Konta Jakie Chcę, za prowadzenie którego opłaty wynoszą 0 zł, a dodatkowo oferujemy darmowe przelewy natychmiastowe :) Ponadto obecnie trwa promocja, w której może Pan zyskać do 150 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka, otrzymać bon na 50 zł, a
za aktywność na koncie otrzymać dodatkowe 100 zł na zakupy :) Zapraszam do poznania oferty: https://bank.santander.pl/ms/kjc/ :) Pozdrawiam, Agata
  • Odpowiedz