Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1240
@DoDoLot: nie wiem jak te konsole ogólnie bo nie używam ale pad od Xboxa jest 100x lepszy i to nie podlega dyskusji. To jest fakt.
  • Odpowiedz
: nie wiem jakim trzeba być fanbojem PS4, aby twierdzić, że ma lepszy pad, bo do xbox’owego to nawet nie ma startu.

@Ramamon: wiesz XD niektórzy mają po prostu inne a czasami nawet własne zdanie na jakiś temat ale no "troll pierwsza klasa" :v
  • Odpowiedz
@DoDoLot: nie wiem jak jest z nowym padem, ale Dualshocki były po prostu niewygodne. Były zbyt kanciaste i się wbijały w dłonie, palce się ślizgały po analogach i triggerach, bo jakiś geniusz wymyślił, żeby zrobić je wypukłe. A pierwszy pad do Xboksa wszystko naprawiał - był ergonomiczny, miał ZAJEBISTE triggery, z których nie spadał palec i które stawiały (mam wrażenie) niemal taki sam opór na całej drodze i miał też wklęsłe
  • Odpowiedz
@Ziombello: Toś #!$%@?ł, przecież Sony wydało w układzie specjalnego pada do ps4, który jest kopią 1:1 pada od xboxa one. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki "gracz", że nawet nie orientuje się o "nowinkach" i rozwiązaniach sprzed roku.
  • Odpowiedz
@janushek: Mi nie przeszkadzają układy padów. Mam wysłużoną 360 z płytą jaspera 2.0, kiedyś przeklętym napędem "lite", potem dotarło ps3 GO, a teraz obok odpoczywa ps4 jet black. ;) Wyznaję zasadę, że nieważne na czym grasz, ważne, że sprawia Ci to radość. ( ʖ̯)

Stosuję zasadę: "Jeżeli ma koła, to bez problemu na tym pojadę". (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz