Wpis z mikrobloga

@JLSZ: naczelny troll dość dobrze rozkłada temat i podaje źródła więc wisz ¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą pojawia się pytanie, kto zasługuje na miano trolla - aktywny user, którego poglądy są sprzeczne z naszymi, czy może osoby, które powielają zdementowane kłamstwa, nawet te zgodne z naszym światopoglądem
@4tek: W moim mniemaniu ciężko zweryfikować informacje podawane przez niego, gdyż ma na czarnej liście większość „opozycji”. Nie da się wejść w żadna polemikę, bo pójdzie formułka „spadaj, trollu” i już więcej nie będziesz mogl odpowiedzieć na post szanownej @M1r14mSh4d3.
@NPC2137: wstawił się za mordercą małej dziewczynki, którego policja wyprowadzała w gaciach i kajdankach zespolonych.

@BrakPomysluNaNick: akurat kościelnym hierarchom można zarzucać co najwyżej słaby i niezdecydowany opór przeciwko ideologii, która otwarcie walczy z katolicyzmem
@4tek: Przed otrzymaniem programu czarna+ ani razu nie nazwałem jej/jego trollem. Wręcz przeciwnie, moje komentarze nie odnosiły się do autora, ale były raczej satyra zdarzeń umieszczonych na zdjęciach. :)
@JLSZ: być może jest nieco przewrażliwiona, bo wylewa się na nią bardzo dużo chamskiego i niemerytorycznego szamba, z życzeniami rychłej śmierci, które sam widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NPC2137: bronienie morderców małych dzieci też jest legalne.

To, że ktoś kogoś/czegoś broni nie oznacza, że można zrównywać ze sobą obydwie strony takiego "związku" - stąd utożsamianie "katoli" z bezzębnym patusem jest zwyczajnie chamskim nadużyciem
@BrakPomysluNaNick: nie potępia dostatecznie wrogiej sobie (ale też polskości i tradycyjnym uniwersalnym wartościom) ideologii oraz aktów bezczeszczenia świętych symboli i ludzi, którzy podając się za katolików publicznie bronią aktów profanacji
@4tek: Właśnie wszystko rozumiem - tutaj nie ma nic "udowodnione".

Pan ksiądz nie wspomina o przemocy podczas Marszu, która przecież wywowała protesty przeciwko przemocy w prawie każdym dużym mieście w Polsce (licząc kurde Wałbrzych ;D), tylko dziękuje wszystkim, którzy w JAKIKOLWIEK sposób przyczynili się do chronienia miasta przed "deprawacją".

Ten JAKIKOLWIEK sposób oznacza również rzucanie petardami w tłum i butelkami z moczem. Nie ma tu ani słowa, które potępia przemoc.
@NPC2137: mają do tego pełne prawo. Gdyby nie byli patusami to być może zauważyliby również, że patusiarskie metody walki z tym rakiem są nie na miejscu

Co do bycia mordercom dziecka - jesteś nim nie po wyroku, a po dokonaniu morderstwa.
@4tek: A jakie tutaj ma znaczenie chronologia? Jak np. idzie marsz, w którym dochodzi do aktów przemocy, a ja dzień wcześniej robię podziękowanie za udział i mimo tych aktów przemocy dzień po faktycznym marszu nadal je puszczam, to co to ma za znaczenie którego dnia ja fizycznie napisałem tę wiadomość?

Ma znaczenie przekaz. A przekaz jest "dziękujemy za JAKIKOLWIEK sposób chronienia miasta przed "deprawacją"".
słaby i niezdecydowany opór przeciwko ideologii, która otwarcie walczy z katolicyzmem


@4tek: utożsamianie innej orientacji seksualnej z zachowaniami pedofilskimi tak przez 40 lat, to nie jest słaby opór.
@Haramb3: niestety wśród pedofilów jest przytłaczająca nadreprezentacja homoseksualistów i to wielokrotnie dowodzony, choć zakrzykiwany przez tęczową propagandę, fakt ¯\_(ツ)_/¯
@4tek: zakrzykiwany również przez seksuologów, psychiatrów et cetera, oczywiście wszystko pod wpływem "homopropagandy". Nie wnikam, jaką śmietanką naukową dysponuje Kościół. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haramb3: to niestety kwestia przykrej statystyki a nie debaty seksuologów, psychiatrów etc. Podobnie rzecz się ma z epidemią hiv wśród homoseksualistów. Tam gdzie kończą się opinie i teorie, a zaczynają mierzalne i obiektywne fakty pojawia się niestety agresja LGBT-ystów i zaprzeczanie rzeczywistości, która jest dla nich bezlitosna
to niestety kwestia przykrej statystyki


@4tek: ta przykra statystyka musi mieć również przykry kontekst, a także przykre podłoże teoretyczne, które jest tak ambitnie pomijane. Bowiem w teorii odróżnia się orientację seksualną, w której znajdziemy zarówno homo, jak i heteroseksualizm od pociągu seksualnego względem dzieci. Bowiem nie ma homoseksualnej pedofilii albo heteroseksualnej pedofilii, gdyż za pociąg względem dzieci odpowiadają całkowicie inne czynniki biologiczne.
"The distinction between homosexual and heterosexual child molesters relies
@Haramb3: oj przepraszam, byłem zbyt brutalny - tam gdzie zaczynają się przykre fakty może pojawić się również rozmydlanie oczywistości i przywoływanie własnych "badań" opartych o wykrzywioną metodologię lub fałszywe dane ¯\_(ツ)_/¯
@4tek: dokładnie. Dlatego dziwię się, że ktoś bierze na serio słowa takiego Paula Camerona, wyrzuconego z ATP za niepoprawności merytoryczne prowadzonych przez niego badań.