Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy tylko ja mam fantazję o biciu partnerki (np. plaskacz w twarz)? Wstydzę się tego (jestem mocnym pacyfistą) i czasami się boję że zrobię komuś krzywdę(że przestanę panować nad sobą).... Mogło to skrzywienie/fetysz + strach że kogoś skrzywdzę z powodu przemocy w domu(niby nie patologia a kilka razy leżałem na ziemi)... #bdsm #seks #fetysz #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Fantazje nawet najdziwniejsze to część nas. Wiele ludzi ma szalenie dziwne fantazje i to absolutnie nic złego. Co więcej realizacja ich nie jest niczym złym pod warunkiem realizowania ich, z dorosłą, świadomą osobą, która daje jednoznaczną zgodę na tego typu zabawy.

Z czego to wynika nikt tutaj Tobie nie odpowie. To robota dla terapeuty. Pytanie czy warto, bo terapia wiążę się z rozdrapywaniem starych, często zapomnianych ran. Pytanie czy sam
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo zainteresowałeś mnie tym wpisem. Fantazja pojawia się razem z podnieceniem fizycznym lub podczas orgazmu? Może raczej to jest taka fantazja typu rozluźnieniu po kłótni, sprzeczce, wejściu na ambicje?
podczas seksu ci hamulce puszczą i się przekonasz, czy jej się to spodoba.


@tomek001: to słabe rozwiązanie. Takie rzeczy tylko za zgodą. To może skończyć się rozpadem związku albo jeszcze gorzej. Najprawdopodobniej ona z nim jest ze względu na jego łagodna naturę (nie głównie ale ma to znacznie).

@AnonimoweMirkoWyznania: terapeuta to świetne rozwiązanie - oczywiście trzymaj się tego. Zachęcam łagodnego traktowania się w tym temacie. Jest wiele osób ze skłonnościami