Wpis z mikrobloga

Heh, to już rok i 5 miesięcy gdy ordynarni kłamcy i manipulatorzy z @Moderacja niesłusznie przyznali mi perm bana, po czym po moim "WTF???" bana wycofali. Oczywiście zachowali się jak ludzie bez krzty honoru, RiGCzu czy elementarnego wychowania: 0 (zero) "przepraszamy", "nasza wina", "sorry" czy "pocałuj nas w zad". Od roku i 5 miesięcy regularne prośby o wycofanie (niesłusznie nadanego) odznaczenia "banan" - ignorowane.

O.....k - Heh, to już rok i 5 miesięcy gdy ordynarni kłamcy i manipulatorzy z @Modera...

źródło: comment_HNnzJHvg8iW0I1qjCL6ld4cjXGgWAY0X.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
czego się spodziewasz od ludzi ze zwiększoną liczbą chromosomów?


@Arkil: przez wiele lat pracowałem zarówno z ludźmi z zespołem Downa (to ci od chromosomów, jakby ktoś nie wiedział :P) oraz w spektrum autyzmu. I kuźwa, oni byli przewidywalni! Była lista tzw. triggerów czy aur i można było większość problemów wyłapać, nim stały się problemami. Moderacja potrafi dokładnie te same #cenzopapa raz usuwać jako "nieodpowiedni treści", by za godzinę
  • Odpowiedz
A za co poleciałeś? :D


@ziuumm: za "multikonto". Kiedy napisałem "WTF, przecież to moje jedyne konto :/" po prostu... bez słowa wyjaśnienie odblokowali. Podejrzewam, że przychodziły zgłoszenia (byłem wtedy zielonką i nie stroniłem od komentarzy politycznych), a jakaś uzbrojona w sysopa małpa uznała, że "jak zgłaszają multi, to musi być multi" i radośnie bez weryfikacji dała perma...
  • Odpowiedz
@Oh_hi_Mark W sumie, technicznie rzecz ujmując, to banan jest zasadny, bo miałeś bana. A to że niesłusznie nadanego, to już inna bajka :-D
Nie, nie bronię modów, tak sobie tylko piszę :-)
  • Odpowiedz