Wpis z mikrobloga

@wespazjan: @5684379: @mokry_sen_polonisty: mam wrażenie, że ludzie którzy tak aktywnie nakręcają te wszystkie maszyny nienawiści nie mają po prostu swojego życia. Za nic w świecie mi by się nie chciało siedzieć na olxie i szukać takich ogłoszeń i wypisywać do ludzi.
O dziewczynach bez tabu nie wspomnę, wchodzenie na grupy, stalkowanie tych lasek, szukanie ich rodzin i pisanie do matek czy babć xD przecież oni się
  • Odpowiedz
  • 1
@Koziki: @tomilipin: fajny jest ten utwór :) i można zobaczyć w komentarzach na youtube jaką gównoburzę wywował :D

Podejrzewam, że to przez niezrozumienie tekstu..
Mikromusic to to
  • Odpowiedz
@Dezyderat: Zapewniam cię, ze tag przegryw to nie jedyni ludzie we wszechświecie z trudnym dziecińswtem. Tez mialem problemy, do tego jestem bardzo niski, najpewniej nizszy niż przeciętny przegryw - dalej nie jest idealnie, ale na tym polega bycie dorosłym, ze jakoś sobie radzisz. Obwinianie wszystkich dookola w niczym nie pomoże. Wiem, ze nie jest łatwo wyrwac się z letargu będąc chorym czy zaburzonym, ale siedzenie tutaj i narzekanie na p0lki
  • Odpowiedz
Za nic w świecie mi by się nie chciało siedzieć na olxie i szukać takich ogłoszeń i wypisywać do ludzi.


@Wejszlo: akurat znaleźć to wystarczy jedną frazę w wyszukiwarkę wbić, np. "Samsung nie iphone"
  • Odpowiedz
im więcej osób podchwyca, tym bardziej patologiczna staje się cała akcja.

@wespazjan: przypomniała mi się akcja o hejterach. najpierw zgłaszani byli gówniarze, którzy faktycznie cisnęli po wszystkim i wszystkich dookoła, a później to człowiek bał się zacytować film z wulgaryzmem, żeby zaraz notka do szkoły/pracy/rodzica nie poszła.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: skomentowałam kiedyś znalezisko na głównej, stwierdzając, że prostytucja nie jest normalną opcją zarobkową dla różowych, ma swoje konsekwencje dla psychiki i nie zawsze to praca z wyboru - łącznie prawie 200 minusów XD
jak skrzywionym trzeba być.
  • Odpowiedz