Wpis z mikrobloga

#rozowepaski pytanie do Was. Jestem ze swoją Różową już ponad 8 lat i ostatnio wymyśliła jakąś byle rywalizację "o wszystko". Wygrałem i teraz siedzę ze swoimi myślami i się zastanawiam o co chodzi. Jasne dla mnie jest, że Różowa potrzebuje iskry ale mam wrażenie, że przerabialiśmy dużo erotycznych akcji a nasz sex zazwyczaj nie ogranicza się tylko do misjonarza. Nie bardzo mam pomysł jak kreatywnie wykorzystać to "o wszystko"? A może nie liczy na jakiś zwariowany sex? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsmarchmars: Nie za bardzo rozumiem... Seks? Gra o wszystko?Na czym to polega?
Może po prostu potrzebuje jakiegoś elementu zaskoczenia z Twojej strony? Może zostało coś czegoś jeszcze nie próbowaliście, a ona by chciała?
@MrsHyde: że mam dowolne życzenie. Powiem lodzik, anal i cokolwiek co wymyślę to druga strona to realizuje. Problem w tym, że osobiście nie czuję by brakowało nam takich rzeczy, więc nie wiem w ogóle skąd pomysł życzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsmarchmars: xD może się lepiej zorientuj na rynku Mokebe jakie mają stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to nie ma jednej odpowiedzi, każdy jest inni i tyle. Myślę, że po 8 latach powinniście swobodnie o tym rozmawiać...