Wpis z mikrobloga

Jestem już w domciu ale nadal nie mogę wyjść z podziwu dla naszych pięknych polskich Tatr. Siedzę teraz i wspominam widoki, trasy, wszystkie trudne podejścia. Czuję się wspaniale i marzę by wrócić tam jak najszybciej bądź co bądź mam lekki niedosyt bo moja wycieczka zakończyła się z przyczyn losowych nieco przedwcześnie (zupełnie jak seks).
Nie no żarty,trzeba znać różnicę między przedwczesnym wytryskiem a szybkim dochodzeniem ale nie zamierzam tu teraz nikogo oświecać. Zresztą każdy kto rucha sporadycznie szybko dochodzi. Znaczy się ja tam zawsze rucham długo tylko kolega coś opowiadał..( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wróćmy do meritum sprawy. Wspominam różne sytuacje z mojej wspaniałej wyprawy i różne związane z nią poboczne tematy. Na przykład to że na początku wcale nie zapowiadało się cudownie począwszy od prognozy pogody aż po początek przygody. (czujecie #!$%@? te rymy?)

Dobra teraz już bez odbiegania od tematu. Podróż zacząłem autobusem. Jeszcze w oczekiwaniu na dworcu zauważyłem dwóch jegomości. Jeden miał czapke Reeboka z logiem UFC, bezrękawnik, szorty i byłbym gotów pomyśleć że to jakiś mistrz wspomnianej organizacji gdyby nie zajechane klapki i zrogowaciałe stopy.

Jego przyjaciel (chyba członek teamu z narożnika hehe) miał elegancki, jednolity, bawełniany długi dres i sandałki. Na moje nieszczęście obydwaj jechali tym samym autobusem a jeden z nich nawet siedział tuż przede mną.

I tu pada pytanie dlaczego ukraińcy śmierdzą? Ja to raczej taki kosmopolita. Wiadomo pośmieje się z murzynów ale lubię np. N'golo Kante i nic nie mam do murzynów xd Słaby też ze mnie historyk i tam #!$%@? jechać do Lwowa w bluzie polski walczącej czy coś. O Wołyniu coś tam słyszałem ale nie zgłębiam bardziej tej niewątpliwej zbrodni. No suma summarum nie wadzą mi ukraińcy ale śmierdzą i to jest fakt. Kiedyś byłem w hehe "delegacji" z roboty i tam też byli ukraińcy i kładli tynki i też od nich #!$%@?ło takim szczochem. Co jeśli każda nacja ma jakiś swój smród a nasz to faktycznie odór cebuli tylko sami tego nie czujemy? W sumie lepiej cebulą niż szczochem.

Miałem jeszcze filmik jak ten mistrz UFC wietrzy girasy w autobusie ale nie umiem dodać. Elo!

#ukraincy #autobusy
  • Odpowiedz