Wpis z mikrobloga

Widzieliście, jak ukraińscy faszyści się niedobrze zachowują w czasie zawieszenia ognia? Na rosyjskich grupach wyciekł filmik, na którym widać jak faszyści z Ukrainy ostrzeliwują żłobki i szkoły, a wszystko to wraz:

✓ udawanymi przewrotkami od pewnie alkoholu
✓ koszulkami ze swastyką, żeby było wiadomo, że Ukraińcy.
✓ dialogami na łamanym ukraińskim, żeby było wiadomo, że Ukraińcy.
hymn Luftwaffe w tle, żeby było na 100% wiadomo, że Ukraińcy z faszystowskiej Ukrainy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#donbaswar #ukraina #aryoconcent
Aryo - Widzieliście, jak ukraińscy faszyści się niedobrze zachowują w czasie zawiesze...
  • 6
@stahs:

Hymn Luftwaffe?! Jakieś źródło poza przypadkowym filmikiem z YT? Serio pytam, bo zastanawia mnie jak pijacka przyśpiewka bretońska, która popularność zyskała w latach 70 stała się hymnem Luftwaffe?


Przesadziłem z sarkazmem. Po rosyjsku jak się wpisze hymn luftwaffe czy faszystowska piosenka, to ciągle wyskakuje ta piosenka. Skoro to są prawdziwi naziści z Ukrainy, to przecież by się nie pomylili tak głupio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stahs: Ja muszę się mieć na baczności, bo marsze i hymny z I i II wś mam na dysku m.in. niemieckie, polskie, ukraińskie, radzieckie, węgierskie. Dla niektórych to już spora kontrowersja by była :)