Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Kalypsoo No właśnie też tak myślę. Ja się dobrze bawiłam i wciągnął mnie ten sezon. Widzę że większości nie podszedł ale jak dla mnie spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@illa_a: ja bardzo lubię motywy napadu to dlatego mi się podobał ale czułem że to już nie to samo co kiedyś, jak wyszedł 1 sezon na Netflix to odrazu obejrzałem drugi i pamiętam jak czekałem z niecierpliwoscia na napisy od jakiegoś użytkownika filmweba a nawet jeden odcinek obejrzałem z angielskimi nie zsynchronizowanymi ale nie moglem się doczekać teraz nie mam już takiego parcia na 4 sezon będzie obejrzę i tyle.

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kalypsoo ja też nie mogłam się oderwać od pierwszego i drugiego sezonu. Akurat leżałam w szpitalu i chyba w niecałe 2 dni obejrzałam ;)
  • Odpowiedz
@illa_a @Kalypsoo jak nie to samo, jak to jest kompletnie to samo. Dwa pierwsze sezon podobały mi się tak bardzo że byłem sceptycznie nastawiony do kontynuacji tej domkniętej historii, ale skoro się zdecydowali na kolejne sezony, to liczyłem na to że może się postarają i pokażą coś innego, że dostaniemy lepsze rozwinięcie tej historii, a tutaj poszli na kompletną łatwiznę, jest dokładnie to samo co w pierwszych sezonach, bohaterowie którzy już odpadli,
  • Odpowiedz