Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek wokółusznych zamkniętych do około 300 złoty, najlepiej z odpinanym kablem.
Słuchanie muzyki, okazjonalnie granie. Podłączane będą do komputera, może w przyszłości zainwestuję w DACa i wzmacniacz.

Testowałem Takstar Pro 82 i Audio-Technica ATH-M40X, nie znam się na audio i dla brzmiały praktycznie identycznie.
Takstary były super wygodne, ale trochę zbyt plastikowe. W M40x podoba mi się solidność wykonania i większa mobilność.

W internecie polecane są jeszcze Shure SRH 440, kolega z kolei odradza mi słuchawki zamknięte i według niego powinienem kupić AKG K240. Może ktoś doświadczony doradzi mi co wybrać?
#sluchawki #audio
  • 6
@brother_louie: Polecam Ci słuchawki Beyerdynamic DT 770 PRO w wersji 32 Ohma, dzięki czemu będą nadawały się do warunków domowych bez wzmacniacza. Są to słuchawki studyjne, z bardzo dobrą jakością dźwięku, pasmo przenoszenia 5-35 000 Hz. Używane są np przez amerykańskich raperów, przy nagrywaniu kawałków. Kosz to 520 zł, jak mam Ci polecać gówno, to wolę polecić coś, co wychodzi poza Twój budżet, który chcesz przeznaczyć