Wpis z mikrobloga

Chyba dotarłem do planety, która funkcjonuje jako "gear check", bo nic nie mogę sam zrobić. Do tej pory zmieniałem bronie po tym jak poprzednia dobiła do 30 i levelowałem kolejną. Na Europa ta taktyka już nie działa, a co gorsze, sprzęt na 30 też xd. Próbowałem m. in. z Boltorem + magnetic, ale nic nie daje. W internecie wyczytałem, żeby wziąć jakiegoś auto-rifle + corrosive. Co robić? () #warframe
  • 8
@Griffith Broń na poziomie 1 a 30 zadaje tyle samo obrażeń. Najważniejsze są mody. Wciśnij do broni katalizator a do warframe reaktor. Masz schematy na obecnym evencie i w nightwave. Podwajają ci punkty na mody. Co do elementali na corpus to polecam toksyny, gaz (przebijają tarcze i atakują bezpośrednio życie). Wymaxuj domyślny mod dodający obrażenia (serration, hornet strike, pressure point) dodaj multishot i elementale. Powinno na takim levelu działać całkiem spoko. Powodzenia
@Savire510: Chyba poszukam 1 neurodes, zbuduję Grakata i w to wpakuję katalizator. statystyki wyglądają lepiej niż Braton i Burston. Widzialem, że za nightwave jest aura mod +rifle dmg, ale wziąłem na razie aura melee, to muszę dofarmić rank, żeby kupić ;p
@Mariui: Dzięki, ale nie sądzę, że gramy na tym samym sprzęcie. Xbox here.
@Griffith:
To jest problem dla ludzi, którzy przychodzą z innych MMO, wydaje im się że wystarczy sama broń i już wszystko zrobione. Tutaj za 90% obrażeń odpowiadają mody. Jeśli broń jest słaba to wyjdzie słaba po zmodowaniu, ale jeśli jest mocna to można ją mocno podbić modami.
Jedyne co broń na 30 robi to ma więcej miejsca na mody.
Jeśli nie podbijasz rang modów to tak to będzie wyglądać.
Zwykły Boltor
@brass: To jak już mam steel charge, to warto iść w bronie białe, czy jednak lepiej skupić się na jakimś karabinie? Zdecydowałem, że spróbuję złożyć Braton prime zamiast Grakata.
@Griffith:
Warto iść w bronie białe zawsze.
Braton Prime to jest tzw. mastery fodder - nikt tego nie używa do niczego, poza wbiciem 30 poziomu.
Zasadniczo celem gry jest zbudowanie wszystkich broni i wbicie ich na 30.
Zbuduj sobie Hek (szotgun), albo normalny Ignis (miotacz ognia).