Wpis z mikrobloga

To już równe dwa lata...

Przypominam, że

Jak głosowali polscy europosłowie ws. ACTA2?

Za przyjęciem ACTA2 głosowali: Kazimierz Ujazdowski, Danuta Hübner (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO), Barbara Kudrycka (PO), Julia Pitera (PO), Bogdan Zdrojewski (PO), Tadeusz Zwiefka (PO).


#polska #woodstock #polityka #acta2
#4konserwy.pl #neuropa.ru
#bekazpo
Pobierz M1r14mSh4d3 - To już równe dwa lata... 

Przypominam, że
 Jak głosowali polscy euro...
źródło: comment_ZNWOUdbaSmamkrYTBouKKlqEBP7GdVM2.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1r14mSh4d3: 2 lata temu to nie było ostateczne głosowanie. to po pierwsze.

przypomnieć kto wprowadził "ustawę antyterrorystyczną" która odebrała nam cześć swobód w imię "bezpieczeństwa" (czyli to samo co ma na celu TERREG)?

stać Cię na odrobinę obiektywizmu?

@Enviador nigdy nie rozumiałem dlaczego na tej grafice są ludzie, których w tym dniu nie było na głosowaniu. no nie było i co? z tego co pamiętam to Wałęsa (chyba) nie chciał głosować
no ale nie można komuś zarzucać tego że nie był na głosowaniu... bądźmy poważni.


@secret_passenger: Właśnie, bądzmy poważni. Podczas ostatniego głosowania zabrakło kilku głosów, żeby można było nanieść istotne poprawki na tekst dyrektywy. Każdy głos się liczył. Brak tych głosów przeciwko ACTA2 przez nieobecność również przycziniła się do przegłosowania, czyli przyzwolenie na przegłosowanie ACTA2. Stwierdzam fakty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enviador: czyli mamy oceniać to czy ktoś był czy nie był nie na zasadzie "nie powinno europosła zabraknąć na głosowaniu" ale na podstawie tego jaka była różnica głosów? trochę bez sensu chyba.

co więcej - masz dane na temat tego ilu wszystkich europosłów zabrakło? a co jeśli w tym dniu absencję zaliczyła a większości grupowa popierająca ACTA 2?

nie jestem za, a nawet jestem bardzo przeciw ACTA 2, ale nie dajmy