Wpis z mikrobloga

#budownictwo #budowadomu

Cześć. Da się kupić uzbrojoną działkę (prąd, woda, kanalizacja, gaz) bez projektu domu? Chciałbym znaleźć działkę z mediami a dopiero później znaleźć projekt domu i podłączyć w trakcie budowy. Zaczynam dopiero zbierać informację (jeszcze nie kupiłem działki).
  • 7
  • Odpowiedz
@tarzan_szczepan Sprawa wygląda następująco. Wszystko zależy od wielu czynników a przede wszystkim od chęci współpracy urzędników (np tauron czy pge to też państwówka). Z mojego podwórka to np szybka wuzetka graniczy z cudem a ostatnio warunki na WSZYSTKIE przyłącza załatwiłem klientowi w miesiąc (Krkaków). Pamiętaj nie podpalaj sie!!!! najgorsze co może być to pośpiech, budowa domu to nie kupno pary portek. Budujesz coś na znaczną częśc życia za niemałe pieniądze. Zawsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarzan_szczepan: zalezy co masz na myśli mówiąc uzbrojona. Bo dla mnie to działka na której nie muszę się pytać nikogo onpozwolenie żeby zrobuc przyłącz, tzn. media są na dzialce lub w drodze obok.
Bo na dzialke ze skrzynka w granicy od prądu, studzienką z licznikiem wody itp. to bym raczej nie liczył, bo to wiąże się z umowami na odbiór, czyli defakto comiesiecznym płaceniem abonamentu.
Kolejna rzecz to jak kupisz
  • Odpowiedz