Wpis z mikrobloga

#lwow #ukraina
Witam mirki, planuje z dziewczyną jechać w przyszłym tygodniu do Lwowa z Przemyśla. Prosiłbym o pomoc w kwestii transportu. Kompletnie nie wiemy jak się tam dostać. Myśleliśmy żeby jechać z kimś blablacarem jednak nie widzi nam się stać na granicy parę godzin. Bardzo prosiłbym o pomoc lub o podanie stronki gdzie można kupić bilety. Widzieliśmy że można jechać intercity, ale do Lwowa dojeżdża dopiero o 16. Bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc
  • 12
@kulek656: Ukraińskie pkp ewentualnie do Medyki busem przejście pieszo, które z reguły jest szybsze jak samochodowe i zaraz za granicą marszrutą prosto do Lwowa za jakieś grosze, odwiedzając większe i mniejsze wioski
@kulek656: Ale zapełnia się mega szybko więc tym bym się nie przejmował, zaraz za granicą są jakieś kantory, sklepy jakieś hm 200m od granicy, więc zgubić się nie da lub zawsze można zapytać ludzi i pokażą miejsce
@kulek656: tak racja. Zapełnienie trwa dosyć szybko ale też dobrze obczaić najpierw busa bo potrafia być szroty co nawet pasów nie maja. Ja zwykle jechałem większą grupą wiec nie mieliśmy problemów ale jak nie zależy wam na czasie to marszruta wydaje sie ok
@kulek656: zależy od kierowcy i pory dnia (korków na wjeździe do Lwowa). Jak gość ciśnie mocno powyżej ograniczeń to w godzinę jesteś we Lwowie, najdłużej jechałem z 1:35 zimą. Busy mają tą wadę że musisz czekać aż się zapełni ale jest na to sposób - od razu kupić wszystkie bilety i wtedy na nic nie czekasz