Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki ,powiedzcie mi w skrócie na czym polega revolut.
Lecę we wrześniu na Karaiby (Gwadelupa i Martynika ,na obu tych wyspach obowiązuje Euro i na St.Lucie ,na niej już jest inna walutę) i tak się zastanawiam czy dorobic konto walutowe w Mbanku czy zamawiać tą karte.Z mbankiem mam nie za dobre wspomnienia bo już raz miałam walutowa i przelewamy hajsik na nią dosyć słabo się zgrywał z kursem i kiedy chciałam z niej zrezygnować (i praktycznie to zrobiłam) to okazało się po pół roku ze muszę zapłacić jakieś tam odsetki i konto razem z karta sobie hulali przez ten czas :)

Dużo podróżuje wiec revolut będzie dobrym rozwiązaniem ? Jakie są koszty i czy w każdym momencie mogę z niej zrezygnować ?
#revolut
  • 12
  • Odpowiedz
@Koczek15:

przelewamy hajsik na nią dosyć słabo się zgrywał z kursem


W żadnym banku nie bedzie zgrywał się z kursem gdyż...banki ustalają swoje kursy, oczywiście korzystniejsze dla siebie. Nie korzystałem z tej karty o którą pytasz ale zwróciłbym uwagę na to przy jej zakładaniu, bo prawdopodobnie kursy wyliczane są tam na tej samej zasadzie, bank musi na czymś zarobić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koczek15 w skrócie - przelewasz pieniądze na revoluta i płacisz nim w walucie lokalnej. Koniec kropka, kurs masz w apce. Wszystko przejrzyste bez żadnych haczyków
  • Odpowiedz
  • 0
@Koczek15 karty za free z refa ma każdy posiadacz. Nie masz odsetek ani umów bo to prepaid, wszystkim sterujesz aplikacja. Jedyny minus to bezpłatna wypłata z bankomatów do 800zl miesięcznie z później trzeba jakiś procent od wypłaty oddać. Ale możesz płacić kartą bez przeszkód to dotyczy tylko bankomatów.
  • Odpowiedz
@BaRi: Chce sobie podwyższyć karte na prenium (ok 29,99 zł za miesiąc) bo wiedzę ze jest dużo profitów za to (np ubezpieczenie podróżne a mi się ono dosyć przyda) orientujesz się może czy z tej opcji można w dowolnym momencie zrezygnować ?
  • Odpowiedz