Wpis z mikrobloga

@ChoNoTu: nie lubie jeść, olej wypić x5 łyżek popijająć wodą to przyjemność w porównaniu z #!$%@? w dupe #!$%@? myciem naczyń, przygotowywaniem jedzenia i jeszcze #!$%@? kupowaniem i płaceniem za to w sklepie xd, no i jeszcze wysrać trzeba i dupę podetrzeć, #!$%@? taki biznes #!$%@? jedzenie
  • Odpowiedz
nie lubie jeść, olej wypić x5 łyżek popijająć wodą to przyjemność w porównaniu z #!$%@? w dupe #!$%@? myciem naczyń, przygotowywaniem jedzenia i jeszcze #!$%@? kupowaniem i płaceniem za to w sklepie xd, no i jeszcze wysrać trzeba i dupę podetrzeć, #!$%@? taki biznes #!$%@? jedzenie


@1jeden11: to se zrob szejka
@rales: smiec to twoj stary, bo za lekko cie #!$%@? i takie sa tera tego konsekwencje
  • Odpowiedz
@forten: czytałem dużo dobrego o oliwkach z oliwek, podobno jądra są większe od niego (serio) i mają phenole czyli składniki które bardzo dobrze działają na układ krwionośny no i omega 3 sporo
  • Odpowiedz
o, o kefirze nie myślałem, dzięki! :) nie wiem czy takie białko zdrowe, bo jak glony ma zapach, ale podobno bez żadnych dodatków i czyste


@1jeden11: generalnie bialko to bialko, co prawda kazde ma inny profil, ale nie ma sie co tym przejmowac.
w kazdym razie nastepnym razem kup sobie wpc, jest duzo smakow i na pewno znajdziesz cos dla siebie
  • Odpowiedz