Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest możliwe, ze nigdy w zyciu nikogo nie kochałem i nikt nigdy mnie nie kochał. Prawdę mowiac to bardzo rzadko odczuwam potrzebe bliskości z np. z jakąś dziewczyną. W ogóle mam z nimi słabe relacje. Nie mam i nie mialem nigdy zadnych koleżanek czy przyjaciółek. Na kazdym stopniu edukacji mialem 3 czy 4 dobrych przyjaciół z którymi bardzo dobrze sie rozumiem a jednak sam z siebie nigdy nie odezwalem się do jakiejś dziewczyny jak nie musiałem. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale mam 19 lat i jak czasem słucham, że jeden z kolegow zaliczyl jakas tam laske albo ze sie z jakas przelizał to dziwnie się czuję i w ogóle dziwne jest wg mnie to co opisaelem i boje sie ze na dluzsza mete jest to złe niezdrowe choćby przy zakladaniu rodziny.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
  • Odpowiedz
Jak to jest możliwe, ze nigdy w zyciu nikogo nie kochałem i nikt nigdy mnie nie kochał.


@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie, też tak mam. Wiesz czemu? Bo coś takiego jak miłość nie istnieje, no chyba, że francuska czy hiszpańska ( ͡° ͜ʖ ͡°).

bardzo rzadko odczuwam potrzebe bliskości


@AnonimoweMirkoWyznania: masz tu na myśli też pociąg seksualny czy jakieś #!$%@? typu przytulanie?
  • Odpowiedz
PospolityHultaj: jesli nic z tym nie robisz, to nie masz sie co martwić o zakładanie rodziny, bo jej po prostu ne założysz. Jesteś upośledzony społecznie, więc jak sie nie ogarniesz do końca szkoły średniej(a najdalej drugiego roku studiów), to umrzesz samotnie, jako KHHV.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @TestoDepot
Nie mam parcia na jakies przytulanie ale wiadomo, ze jak sie zdarzy to spoko np. na studniowce. A z seksami to siara troche ale jeszcze nie ruchane xd w kazdym razie jak kazdemu chce sie czasami ale nic na sile. Oba parcia na te rzeczy sa srednie ale i tak wydaje mi sie ze wieksze parcie jednak na seksy niz na jakies regularne przytulanie.
@wykopek12345
Kase mam,
  • Odpowiedz