Wpis z mikrobloga

  • 415
Dwie karty pułapki zastosowane jedna po drugiej, witamy na wykopie, tutaj użytkownicy wcale nie są NPCami, jeszcze pół roku temu każdy prawak miał jednego znajomego geja, teraz żeby bardziej uwiarygodnić swoje wpisy, mają już po 2,3 a nawet i więcej XD
https://www.wykop.pl/link/5050083/comment/67406069/#comment-67406069
#neuropa #bekazprawakow #wykop #heheszki #humorobrazkowy
#lgbt #homoseksualizm #kartapulapka
saakaszi - Dwie karty pułapki zastosowane jedna po drugiej, witamy na wykopie, tutaj ...

źródło: comment_nKW1VgDfVtMK1pkwrPpuN6Zrc2qrdpZu.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 193
@saakaszi musi mieć dwóch a jak więcej to liczby parzyste aby nie było podejrzeń, , przy jednym geju mógłby być posadzony przez znajomych o to że może spolkowac z kolegą gejem.
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja na przykład mam to w dupie i chyba nie znam żadnego. A nawet jeśli to mam to w dupie co se kto z kim robi.

Widzę powiązanie - > im bardziej ktoś wsiąka w temat tym więcej takich ludzi zna (albo twierdzi że zna).
  • Odpowiedz
weź sobie posłuchaj np. Jakubowskiego na YouTube. Ten homoś mówi o tym wszystkim z sensem.


@puzno: marzę o dniu, w którym konserwy znajdą sobie godnego reprezentanta, bo na razie rzucają samymi szurami. Ty się na przykład powołujesz na gościa, który całkiem mocno jedzie faszystą i jest przy okazji ogromnym hipokrytą, bo wypowiada się bardzo krytycznie o środowisku, które walczy o swoje prawa i ma czelność mówić o tym, siedząc w kraju,
  • Odpowiedz
MAM 120,000 ZNAJOMYCH GEJÓW I CHOĆ NAZYWAM ICH PUBLICZNIE DEWIANTAMI I OSKARŻAM O PEDOFILIĘ, CO WIECZÓR WYCHODZĄ ZE ŚCIAN W MOIM DOMU BY POSKARŻYĆ SIĘ MI NA PARADY I AGRESYWNY RUCH LGBT


~ PNEUMATYCZNA DUSZA
  • Odpowiedz
który całkiem mocno jedzie faszystą


@Wuxian: ?? xD poczytaj co to słowo oznacza


jest przy okazji ogromnym hipokrytą, bo wypowiada się bardzo krytycznie o środowisku, które walczy o swoje prawa


@Wuxian: jakich praw brakuje im w Polsce? są tu dużo bezpieczniejsi niż w muzułmańskich dzielnicach na zachodzie

i dlatego kolega gej śmieszy podwójnie, bo przecież to normalne, że homo przyzna się do swojej orientacji człowiekowi, który jest bardzo krytycznie nastawiony
  • Odpowiedz