Wpis z mikrobloga

Jara mnie powrót oryginalnego smaku Mountain Dew, ponieważ będę mógł znów delektować się pysznym smakiem górskiego nektaru, razem z moją narzeczoną, po baaardzo długiej przerwie.( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje uczucia przed powrotem starej receptury obrazują pierwsze słowa piosenki Lany Del Rey - Diet Mountain Dew:

PIERWSZY ŁYK NOWEGO SMAKU ZŁOTEJ MIKSTURY:

You’re no good for me

Baby you’re no good for me (°°

PO CHWILI TĘSKNOTA ZA STARYM, DOBRYM MD:

But baby I want you, I want (,)


Po kilku miesiącach tułania się w beznadziei, będąc w sklepie, spostrzegłem butelki mojego niegdyś ulubionego piciu, z magicznym napisem "ORIGINAL FORMULA IS BACK". Byłem tak szczęśliwy, że kupiłem od razu cztery dwulitrowe butelki, które opróżniłem wraz z moim #rozowypasek w ciągu dwóch dni. XD Powrót oryginalnego smaku zajarał Nas ponownie, jara po dziś dzień i mam nadzieje, że będzie Nas jarać jak najdłużej!(ʘʘ)
#konkursmd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TouchMTraLaLa: niestety - w Niemczech i Czechach jest MD z cukrem i jest o wiele lepsze niż nasz na syropie. Szkoda, że Polacy się zorganizowali w sprawie oleju palmowego a napoje dalej mamy słodzone gównem
  • Odpowiedz
@Waspin: Nie wątpie, każdy cukier w nadmiarze jest szkodliwy. Kilka razy takie napoje z syropem gluko-frukto uratowały moją siostrę, która choruje na cukrzycę. Jak będę za granicą, to z pewnością spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TouchMTraLaLa: bez przesady, są w Polsce jak się poszuka. Można nawet wyhaczyć amerykańskie, słodzone cukrem trzcinowym (z tartrazyną zamiast karotenów)
  • Odpowiedz