Wpis z mikrobloga

#konkursmd

Akcja taka była, że pracowałem swego czasu na infolinii xD jak ktoś pracował to wiecie generlanie beka pół dnia, poszedłem z ziomkami po coś do picia do maszyny z napojami. Myślę kuuurde dawno nie piłem Mountain Dew, a se trzasnę. Myślę, że każdy fan MD nie zapomni tego momentu, kiedy pierwszy raz napił się MD bez cukru xD powiem wam tak się oburzyłem, że niewiele myśląc wylałem swoje żale w wiadomości do PepisCo Polska na fejsie. (chciałem wam dać screena, ale chyba usunęli swój profil?) Napisałem coś w stylu kuuurczę, gdzie jest mój ulubiony cukrowy napój? Oddajcie mi mój cukier!

Odpisali po 4 miesiącach xD

Witamy,


Wprowadzenie Mountain Dew Bez Kalorii stanowi odpowiedź na potrzeby bardzo dużej grupy konsumentów, którzy szukają swoich ulubionych produktów w mniej kalorycznych wersjach. Był tu również ukłon w stronę naszej strategii - Performance with Purpose, która zakłada obniżenie kaloryczności produktów, poziomu spożywanego cukru i jednocześnie utrzymanie słodkiego profilu smakowego, właśnie dzięki słodzikom. Jest to szczególnie ważne dla osób kontrolujących wagę lub cierpiących na cukrzycę.

Istnieje możliwość, że oprócz obecnie dostępnej wersji napoju w polskiej ofercie pojawi się Mountain Dew słodzony cukrem. Na tym etapie nie możemy powiedzieć, kiedy to nastąpi.

Pozdrawiamy,
Zespół PepsiCo Polska

Także ciesze się niezmiernie, że MD z cukrem wrócił xD bo już się bałem, że będzie lipa.

BTW Piast dziś pociśnie! xD
n.....x - #konkursmd


Akcja taka była, że pracowałem swego czasu na infolinii xD ...

źródło: comment_PrOzcbUNC56dSOeIjK69UuqRPjfxgUv2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz