Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: to już kupowanie ubrań jest bardziej artystyczne i ma wyższy wymiar sztuki nikt klejenie modeli jak stare dziadki, come onnn. No chyba, ze praca w zderzaczu hadronów plus praca badawcza bazująca na jakiejś inżynierii. Składanie modeli to jak ubieranie się w croppie.
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik: Ja mam #!$%@? hobby - zbieram stare zegary. Jakbym widział siebie na tym obrazku, bo nie lubię kupować ubrań, a jak trzeba wydać kasę na nowy eksponat mojej kolekcji to nawet mi brew nie drgnie ( )
  • Odpowiedz
kupno może nie wygląda jak rodzaj hobby, ale już szycie, zajmowanie się konstrukcją ubioru, materiałoznawstwem i zdobywaniem wiedzy na ten temat to już bardziej, prawda?


@papanalepiku: Kupiłem 3 lata temu maszynę do szycia, uszyłem sobie poszewki na poduszki (do dziś używam) i od tego czasu stoi w szafie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anheli: no nie jest, bo jaki masz wpływ na kolor ubrań? Żaden, kupowanie ciuchów to jak kupowanie gotowców, modele trzeba kleić i malować to jest clue. Jak chcesz porównywać ciuchy do tego to musiałbyś sam szyć( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego istnieje coś takiego jak wargaming. A co do ciuchów to widziałem kilka marek i wiem jak ludzi w wała robią na garniturach xD
  • Odpowiedz