Wpis z mikrobloga

Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w internecie da się zarobić - zacząłem 13.07.19, czyli jest to mój dzień nr. 3.. Dzisiaj zarobiłem znowu 18 zł, a w sumie 67,25 zł w różnych programach. Dziś mogłem zarobić więcej, ale miałem czas na ankiety tylko 1h przed południem i 30 min po południu. Ile brakuje do wypłaty z różnych programów zobaczysz w tabeli poniżej.
Dodałem również nową stronę isay - link znajdziesz poniżej (nr 15.)

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i sam chciałbyś spróbować zarabiania na ankietach, zarejestruj się proszę z moich linków:

1. Strona Clixsense Stwórz konto
2. Strona Prolific Stwórz konto
3. Strona epanel Stwórz konto
4. Strona opinie.pl Stwórz konto
5. Strona demando.pl Stwórz konto
6. Strona badanie opinii Stwórz konto
7. Strona Reaktor opinii Stwórz konto
8. Strona StudentsWatch Stwórz konto
9. Strona Toluna Stwórz konto
10. Strona Answeo Stwórz konto
11. Strona Zymetria Stwórz konto
12. Strona Klub Kantar Stwórz konto
13. Strona LifePoints Stwórz konto
14. Strona Myiyo Stwórz konto
15. Strona I-say Stwórz konto

Jeżeli nie chcesz się zarejestrować z moich linków to czyste linki masz w moim pierwszym miniblogu, ale proszę Cię jeszcze raz żebyś zrobił to jednak z moich linków :(
#ankiety #dorabiam #pieniadze #zarabianiewinternecie
sledzmnie - Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w ...

źródło: comment_L2zkEnvndXB36emIZgqYRdrMXC2Wag7P.jpg

Pobierz
  • 2
@kipowrot: Najwięcej zajmuje stworznie konta i pierwsze uzupełnienie profilu. Myślę że jak poświęci się 2 h dziennie robiąc ankiety odrazu jak sie pojawiają to 20 zł dziennie można wyciągnąć :). Śledź mnie to się przekonasz ;D