Wpis z mikrobloga

@swiatas1991: O! Fajnie, że ktoś napisał jakąś opinię na ich temat w PL. Zamówiłem je sobie i mam nadzieję, że dźwięk będzie zbliżony do tego co oferuje model BW-ES2 od BlitzWolfa, także pod względem głośności. Choć gdzieś doczytałem w komentarzach na AliExpress, że FYE7 są przebasowione. Tzn. że bass jest ich jedyną zaletą w sumie. Serio średnie i wysokie tak cienko? Bo BW-ES2 powiedziałbym, że są w miarę wyrównane. Dla porównania,
@userprofile93: Mi osobiście basu trochę brakuje, ale rozumiem, ze to słuchawki dokanałowe. Ja z dźwięku jestem bardzo zadowolony, zarówno środek i tony wysokie mnie satysfakcjonują. Po 2 tyg z słuchawkami jedyne na co mogę ponarzekać to mikrofon do rozmów, znajomi narzekają na straszny hałas
@swiatas1991: a głośność? W porównaniu do innych, również tych przewodowych? No z tym basem to Portugalczyk pisał, że nie lepiej niż w innych na BT.

Mikrofon to domyślałem się, że cienki będzie. W komunikacji miejskiej to pewnie drzeć by się trzeba było aby rozmówca dobrze słyszał :P