Wpis z mikrobloga

Dobra, zainteresowaliście się bardziej, niż powinniście, więc opiszę wam moją znajomość z płodną Klaudią xD

Kiedyś sobie beztrosko trollowałem na lewackich grupach i w oko wpadła mi pewna różowa z grupy lvl 20, taka w moim typie, czarne oczka, czarne włoski, morda 8/10, więc zagadałem do niej na PW, no i znajomość się rozkręciła. Szybko mnie polubiła i pisaliśmy coraz więcej, zanim napiszecie "wygryw", "normik won", to poczytajcie, jaka była toksyczna xD

Kiedyś pisaliśmy o robieniu mi loda i ja napisałem, że ni #!$%@? nie pocałowałbym jej po tym, a ona zrobiła inbe na całą grupę, "czy wasi partnerzy całują was po oralu?", no i zleciały się baby, spermiarze, cucki i beciaki, którzy zaczęli pisać, że to normalne i jak ktoś nie całuje laski po lodzie, to na niego nie zasługuje i że każdy prawdziwy mężczyzna powiniem lubić smak własnej spermy xDDDDD

Jak napisałem pastę, która miała kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń na YT, to wszyscy mi pisali, że dobra pasta, Anon, a co ona zrobiła? Poczuła się zagrożona, czy #!$%@? wie co i zaczęła #!$%@?ć wiadomosciami jak szalona, tylko po to, żeby odciągnąć moją uwagę od czegoś, co mnie cieszy xD

Ogólnie #!$%@?ła mi wiadomosciami przez 16 godzin dziennie, nie pisała tylko wtedy, kiedy spała, o 8 budziła mnie SMS'ami w stylu "Wstawaj kochanie :*", później pisała ze mną z uczelni, z chaty i pisała do 2-3 w nocy, dostawałem wiadomość co jakieś 2-3 minuty. W końcu pewnego dnia się #!$%@?łem, po jakimś miesiącu-dwóch takiego pisania i napisałem jej, żeby dała mi chociaż jeden dzień spokoju, bo mi się nie chce tyle pisać, typiara obraziła się na dobre, a ja odetchnąłem z ulgą, że się jej pozbyłem z życia, teraz tylko piszemy do siebie czasem "co tam?" xD

Jak kogoś interesują moje miłosne zmagania, to zrobie tag i może jeszcze coś tam opisze z moich liczych spotkań z różowymi, które nie wyszły #przyjaznmiloscirozczarowaniahejterka


#przegryw #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 50
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: No chciała, ale mi się nie chciało za bardzo jechać do Lublina, bo pisała, że chciała się ruchać z jakimś typem, a on beciak i nie wiedział, jak się do tego zabrać, a była jeszcze dziewiczą myszką xD
  • Odpowiedz