Wpis z mikrobloga

słuchajcie kochane mireczki potrzebuje pomocy bo ja już wymiękam. znajomy dał mi lapka z win 10 bo dziwnie działa. laptop jakby się zaciął na jednych ustawieniach. w sensie jak stworzysz nowy plik to po resecie lapka go nie ma. ale jak #!$%@? całą zawartość kompa do kosza i opróżnisz to wszystko się przywraca. wrzuciłem instalke systemu na pendrive żeby zainstalować na nowo ale jak była opcja wyboru partycji to nawet po kliknięciu formatuj nie znikała /_/ odpaliłem konsole i w diskpart zrobiłem czystke i niby w instalacji pokazało że cały dysk pusty ale nagle po kliknięciu stwórz partycje wróciły wszystkie stare dane. po uruchomieniu kompa wszystko jak sprzed zabawy (). ma ktoś jakiś pomysł jak #!$%@?ć ten system i postawić nowy? opcja resetowania kompa do stanu początkowego nic nie daje bo dane powracając. czuje się jak w #!$%@? dniu świstaka z tym kompem ;----;

#serwispc #informatyka #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
@LegatMichau: miałem coś takiego na jakiejś losowej Toschibie którą próbowałem zrobić bo nie szło odmówić. I o dziwo problem był softwarowy bo dysk normalnie działał w innym kompie a na tym laptopie prawo do zapisu bez wczytanego systemu miało tylko oficjalne recovery. Taki ficzer.
  • Odpowiedz