Wpis z mikrobloga

@Rumbowy: Ależ to będzie pięknie wciągało prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za 3 miesiące mama Cię zawoła i zapyta czy przypadkiem trawy nie hodujesz bo rachunek jej skoczył dość znacząco. Po czym dostaniesz natychmiastową eksmisję na bruk.

Nie śmieli tylko śmiali.
  • Odpowiedz
@robid: Z Twojego również, tyle, że umysłową. Skończysz szkołę, wyprowadzisz się od mamy to zobaczysz ile co kosztuje...
  • Odpowiedz
@Rumbowy: Uspokój się Janusz, wtopiłeś to wtopiłeś. Nic już na to nie poradzisz. A dostałeś wcześniej dobrą radę, macbook i konsola. To Ty nieeee i wtopiłeś 10k w coś co za rok będzie warte góra 3k...
  • Odpowiedz
@rbbxx: Osoba składająca kompa za ~10k nie będzie się zastanawiać czy wyda na energię elektyczną +/- 100. To samo jest z osobami, które kupują drogie samochody co spalają ogromne ilości paliwa.

Zapewne Ty będziesz się męczyć ze swoim tanim kompem kilka lat, a autor sobie wymieni za rok-dwa na coś lepszego nowszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robid: Synku, mam 15 calowego macbooka pro, kupionego w marcu a komentarz pisałem z iPhone X. Chciałbyś jeszcze podyskutować o biedzie?
  • Odpowiedz
@rbbxx: Biedacy tak mają, że liczą jak oszczędzić kilka złotych na czymś tam. Bogaci ogarniają w tym czasie jak zrobić aby było np. +2000 więcej na miesiąc.

Dlatego jedni nadal szarpią się o złotówki w sklepach, a inni rozbijają drogie samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robid: Weź już skończ bambrze bo słabo się robi czytając Twoje „błyskotliwe” wywody. Z tymi mądrościami musisz być duszą towarzystwa w szkole...
  • Odpowiedz
@WormRider:
w pudełkach mam:
-wiedźmin 3 (steel book, GOTY)
-gtaV (plus z kodem do gry online niewykorzystany)
-diablo 3 (ta wersja z dodatkiem i nekromantą)
-Divinity Original Sin Enhanced Edition
-Crash Badicoot Nsane Trylogy
-Spyro Reignited Trylogy (jeszcze w folii, chciałem do niej podejść po ukończeniu Crasha, ale jakoś zabrakło czasu)
  • Odpowiedz
@Rumbowy: jak płacisz 10 koła za kompa to nie ma sensu oszczędząć stówki na samodzielnym montażu. Raz, że pewnie składałbyś to kilka godzin (a czas to pieniądz), a dwa to to o czym piszesz czyli gwarancja, że będzie złożony dobrze. Inaczej sprawa przedstawiałaby się przy kompie za 1000 zł.
  • Odpowiedz
@broczapa: no dokładnie mam takie samo podejście. Poza tym w opisie montażu było napisane że w razie braku kompatybilności będą się ze mną kontaktować, a w zamówieni się jebnąłem i wziąłem nieodpowiednie chłodzenie CPU. W sumie ciekawe jak do tego podejdą. Skontaktują się ze mną i wymienią na coś innego czy będą piłować nóżki i przylutują mi chłodzenie na stałe xD
  • Odpowiedz