Wpis z mikrobloga

Odkąd pamiętam jestem bardziej psiarą. Uwielbiam wszystkie zwierzęta i mam ich całe mnóstwo w domu ale jednak za kotami nie przepadam, nie wiem może dlatego że nigdy nie były obecne u mnie w domi jedynia jakieś włóczęgi pod blokiem, które wraz z mamą kastrowalismy (za wlasne pieniądze, chyba ze jakiś sąsiad dorzucił od siebie grosza) i leczylismy lub udostępniliśmy piwnicę na zimę.
Odwiedziłam ostatnio kocią kawiarnię i tam poglaskalam kota od x czasu. Zawsze myślałam że są takie mięciutkie i puchate w dotyku, a jednak nie. Są nieprzyjemnie szorstkie i twarde(?)
Nawet szczurki są milsze. Także #oswiadczenie nie lubię kotów.
#gownowpis #nawetniewiemjakietagidac
  • 10
  • Odpowiedz
@MajaGraja też wolę psy, są bardziej wdzięczne, bardziej współpracujące, chętne do wszystkiego, choć może po prostu ja trafiałam na niewdzieczne koty, ostanio kiedy głaskałam jednego to po paru sekundach zaczął mi gryźć rękę xD
  • Odpowiedz
@MajaGraja: Z tą twardością i szorstkością kotów trzeba uważać hehe. Koty są takie zawsze latem bo po co im tłuszczyk i puszysta sierść jak są upały () Chcesz miękkiego puchatego kota grubaska? Zgłoś się w zimę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
żeby coś było nieprzyjemnego/szorstkiego nawet jeśli było twarde.


@MajaGraja: Oprocz:

poglaskalam kota od x czasu. Zawsze myślałam że są takie mięciutkie i puchate w dotyku, a jednak nie. Są nieprzyjemnie szorstkie i twarde(?)

Odkąd pamiętam jestem
  • Odpowiedz