Wpis z mikrobloga

#religia #duchy #paranormalne #logikarozowychpaskow
Czasem cos mi w domu stuka, puka czy sa jakies smieszne akcje typu telewizor sie odpali czy czajnik (taki na pstryczek, elektryczny) sie wlaczy i nocna cisze rozdziera dzwiek gotujacej sie wody. Ja tam z grubsza mam #!$%@? i nie stresuje sie tym za bardzo, znajde sobie jakies racjonalne wytlumaczenie, albo po prostu podumam chwile jak to sie stalo.
Luzik, ale takiej imby jak wczoraj to jeszcze nie mialem xD
Wracajac kolo 2 w nocy ze spaceru z psem, spotkalem moja (mieszka od miesiaca) współlokatorke, wybiegajaca na boso z bloku, cala rozplakana, ze swiatlo zgaslo i "coś" chodzilo po przedpokoju w jedna i druga strone, i jak tylko na chwile przestalo to #!$%@? jak proca z domu xD .Dzis sie dowiaduje, ze jutro przyjezdza jej matka podrzucic do domu swiecony rozaniec i krzyz, zaś ciotka, fanatyczka religijna co to lata po tych mszach o uwolnienie, jakies grupowe egzorcyzmy itp juz kombinuje zeby pojechac cala paczka na taka msze uwolnic nas od zlego ducha( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze mnie z powaznym glosem strasza, ze po zawieszeniu swietych symboli moze sie wzmoc ta dziwna aktywnosc w domu.
Powiedzialem, ze jak zaczna mi szklanki latac po domu po zawieszeniu tych ichniejszych krzyzykow i rozancow to pojade.
Nie mowie, ze nie wierze w jakis tam wymiar astralny/duchowy, ale kurde niektorzy ludzie to naprawde przesadzaja xD Troche #bekazkatoli ale w sumie jestem ciekaw jak sie sprawy potoczą(ʘʘ)
  • 23
@Testujezycie:
Laleczka tzn ta 1 czesc Anabelle? To widzialem jakis czas temu tez, ale powiem Ci, ze troche slabo, strasznie ciemno wszedzie, glownie grali muzyka. Film jako film fajny ale nie nalezal do tych wyjatkowo strasznych. Nie wiem moze wyroslem z tych horrorow xD Obczaje ta nowa laleczke, czy tam caly zespol. Cos kojarze, ze tam cale muzeum Lorrenow sie obudzilo?
@lupaczkokosow no u mnie jest podobnie. 2 lata temu nawet karnisze się zrywały na oczach lokatorów, ale po kilku chooojach i groźbie że sprowadze egzorcyste który wsadzi byt do słoika


Wyobrazilem sobie spirzarnie babci z napisami na sloikach "og. kiszone 2018", "aronia z jablkiem 2019", "demon belzebub 2016".

W sumie to fajna sprawa demon w sloju. Odkrecasz i taki Boruta uprzejmie podaje Ci ogórka małosolnego.
@lupaczkokosow nie żabki bo nie tylko firanki się zrywały, ale i całe karnisze - takie wypinane do góry (kuzynka nawet herbaty nie dopiła, tak uciekała. A karnisz zerwał się ze 3 sekundy po tym jak babcia powiedziała jej że u nas straszy), pozatym ktoś/coś oparło kilkudziesięcio kg płytę o szklany stolik- zsuniecie się lub przywrócenie nie wchodzi w gre bo by roztrzaskało blat w drobny mak (nikogo poza babcią nie było w