Wpis z mikrobloga

"Każdy... Człowiek... No, chciało mi się... Załatwić się, to, po prostu, wiaderko, siku można zrobić, tak samo można, każdy człowiek... Siku robi, załatwia się, kał oddaje, czy dziewczyna czy chłopczyk, czy... Bo to jest normalna rzecz"

"Każdy człowiek! Tak samo jak Krzysiek! Napije się herbaty czy napoju, to idzie do ubikacji siku zrobić. A ja nagrywałem, to poprosiłem wiaderko, sobie siku zrobiłem, a co, nie mogłem? A co, coś się stało?"

"Ja... Co wcześniej na lajtach wy pokazywaliście, jakieś te... Nie wiadomo, niestworzone rzeczy... To... Takie rzeczy? My takich rzeczy ni... Nie dzieją się. Że, po prostu, pokazałem, że... Chciałem siku zrobić, to sobie zrobiłem siku, nic się nie stało takiego. Każdy ma człowiek... Chłop ma... Siurka, jak to się mówi, a dziewczyna ma cipkę, o, tak mogę powiedzieć. To jest normalna rzecz. I na ten temat to własnie chciałem powiedzieć i dobrego łykendu życzę wam."

"Że. To. Tak. Wyszło... Bo... Niektóre rzeczy ja udaję a naprawdę jestem innym człowiekiem. Jestem normalnym człowiekiem."

Już myślałem że on jest jakiś nie wiadomo jaki, ale okazuje się, że on jest normalny człowiek.

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
MarianHohla - "Każdy... Człowiek... No, chciało mi się... Załatwić się, to, po prostu...

źródło: comment_jDlNBIzSap8cT6v12NkCq1Yo39SWt8Kq.jpg

Pobierz
  • 2